Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom depressziós és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Turulmadar5500 kérdése:

A barátom depressziós és szeretet hiányos. Nem tudom mit tegyek. én mindig itt vagyok neki, de ő eltsaszít magától talán velem van baja?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet más tetszik neki de téged is szeret..
2014. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen nőt mint te, hiába mondta neki az ember, hogy egyetlen ember tud a pasijának segíteni, és kérte, hogy engedje meg-nem-et mondott, mert egy egoista b.rom.


Most meg les nagy szemekkel mikor a pasi meg piál is még a probléma mellé.

2014. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen nem biztos, hogy tudsz segíteni....Én már régen megfogadtam, hogy lelkileg sérült egyénekkel nem kezdek.


Mond meg neki a frankót, hogy nem vagy kíváncsi a bunkózására és az állandó hangulatingadozására.

2014. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A depresszió egy betegség, nem tehet róla, nem direkt áll így hozzád, és sajnos nem tudsz rajta segíteni. Már így is sokat teszel azzal hogy mellette állsz, és ezt ő is érzi, még ha nem is mutatja ki. Rá kellene beszélned hogy menjen el pszichológushoz vagy pszichiáterhez, ott valódi segítséget kaphat.
2014. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!