Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H mondjam meg a baratomnak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H mondjam meg a baratomnak h nem akarom folytatni es lefekudni vele mert en mast szeretek es h ne bantsam meg?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 03:14
 1/4 anonim válasza:
100%
a tényen nem tudsz változtatni, a legjobb ha egyenesen a szemébe őszintén elmondod mi a helyzet...
2008. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy is mondd, legyél minnél őszintébb, kedveseb, és minnél elöbb mondd el neki. Mondd az igazat, hogy nem megy. Mert te mást szeretsz.
2008. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nincs:"ne bántasam meg"

mond meg neki minél előbb, ne áltasd őt hiú reményekben, csak neked és neki is rosszabb lesz. "ilyen egyszerü", de komolyan felesleges túl bonyolítani. előbb kimondod nyiltan hogy "vége a kapcsolatunknak", majd felvázolod hogy miértjét.

majd közlöd nyíltan nem félre beszélve hogy még barátként találkozhattok.

az egyenes beszéd "nehéz", de a legérthetőbb nyelv az ember számára.

2008. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a kovetkezot tettem: odamentem hozza es annyit mondtam, hogy "szeretnek veled beszelni... en mar nem vagyok beled szerelmes, ezert nem akarom folytatni ezt a kapcsolatot." O megertette, aztan kesobb megbeszeltuk azt is, hogy miert mult el a dolog.
2008. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!