Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a gyermekem anyukáját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek segítsetek, érdekel a véleményetek!


94-ben ismertem meg a feleségem, ő 16-én 20 voltam, mindketten különösebb előélet nélkül.

2005-ig minden szépen működött a kapcsolatunkban, leszámítva, hogy a párom a neveltetése miatt szexuálisan enyhén szólva visszafogott volt, de ezt a dolgot, kezdeményezéssel, fantáziával, humorral, egyéb trükkökkel, jól tudtam kezelni jól működött.

2001-ben, addig 5-év albérlet, anyukám segítségével hitelre beköltözhettünk első "saját" ( anyu nevén futott a hitel ) lakásunkba. Szépen ment minden a maga útján...

Jött a 2005-s év , nagyon mozgalmas volt érzelmileg, elhatároztuk ( előtte megbeszélve a lakáshitel, és egyéb anyagi dolgok... ), hogy megpróbálkozunk a gyermekvállalással, ami márciusban sikerrel is járt.

Sajnos a támaszunk mankónk ( más segítségére mindenben sajnos nem nagyon számíthattunk ) édesanyám 2005 szeptemberében tragikus hirtelenséggel agyvérzésben elhunyt.

Nagyon nehéz időszak volt mindenkinek, de a manócska úton van..., ekkor már a nemi életünk, trauma, terhesség előrehaladta, nem volt a régi, de a fentieket nézve, ekkor nem erről szólt az élet.

Aztán 2005. dec.24-én ( karácsony napján ) megszületett manócska, gyönyörű egészséges, ő is, az anyuci, is, ekkor a még mindig frissnek mondható tragédia miatt, mindenki nagyon boldog, de mégsem...

Telt múlt az idő, a manó pici, ráadásul, elég sírós problémás, anyut kifacsaró, a lényeg, hogy a nemi életünk, valahogy úgy maradt (havi1 másfélhavi 1 alkalom ), én valahogy a régi kezdeményező késégem elvesztettem ( sok sikertelen próbálkozás ) ez így ment éveken keresztül.

A történet fontos része, hogy én elég stresszes sok időt igénylő munkát végzek, autózás, ajánlatok kiszállítás, egy kis saját vállalkozás egy cégen belül.De muszáj megélni valamiből ( sajnos nehezen megy ) ő pedig eladó egy ABC-ben Hajnalban megy, és hétvégén is ( 1hónapban 4-ből 1 hétvégét van itthon ), a manót én viszem bölcsibe, majd oviba, ő hozza haza stb.., mint másoknál.

Nagyon kevés időt vagyunk, együtt, ő általában nagyon fáradt ( a gyerekkel elalszik stb...).

Az ő részéről, amiről tudtam, hogy bántja, hogy nem vagyok eleget velük, nem megyek velük sehova, van némi igaza, de ezt most ne taglaljuk.

Én többször is említettem neki a nemi aktivitás hiányát mint problémát, de nem változott semmi...

Mígnem 2009 nyarának végén furcsa addig fel nem vélhető dolgokat kezdett művelni, mindíg akkor ment a konyhába cigizni, ténykedni, amikor én nem, állandóan cipelte mindenhová a telefonját,( addig az 5. hívást vette fel, mert nem tudta hova rakta...) szóval valami gyanús lett.

Rákérdeztem konkrét dolgokra kis csapdákat állítva ( hallottam a telefon csipogását megnéztem ki az, nem olvastam, el rákérdeztem ...) , és sajnos nem mondott igazat két- három hét alatt többször sem ( előtte is már apró jelentéktelen hazugságokkal lebukott, nem foglalkoztam vele...) .

Borult a bili, megbeszéltük , mit akar mit választ, mit szeretne ígéretek, amik csak részben, vagy sehogy sem teljesültek, az ígéretek után további 297db küldött SMS 2hét alatt, nagyon nehéz volt.

Most ott tartunk, hogy talán eljutottunk ( hinni akarok benne ) arra a pontra, hogy végre ŐSZINTÉN bevallotta magának( nem engem magát is becsapta a válaszaival ), hogy igen komolyra sikeredett a dolog ( konkrét fizikai kapcsolatuk nem volt, még kézfogás sem ) a részéről is, hogy bizsergett, hiányoztak az SMS-ek, nyúlt a telefon után, ha bejött a boltba kirázta, a hideg stb...

Újabb kérdés mit szeretne, hogyan tovább.

Nem akarja, lezárta velünk tovább, itt tartunk, most.

Én próbálom újból meghódítani, a régi vicces simogatós puszilgatós, bókolós, mosogatós sétálós stb... hozzáállással, a nemi életünk is javuló tendenciát mutat, DE és itt segítsetek...


Az én libidómmal eddig sem volt gond, de megoldottam filmek, internet stb.., én továbbra is mindennap akarom, szeretem, kívánom, és el is idult az ő részéről is valami, de nem akarom túlfeszíteni a húrt.

Sajnos továbbra is én kell kezdeményezzek, rettegek a visszautasítástól, látom rajta, hogy még mindig sokat elmereng vajon min...

Kényesen figyelek minden együttlétre, hogy őneki mindent megadjak, de az Ő kezdeményező késégét, hogyan varázsoljam elő?


Ha tudok segítsetek, minden véleményt tanácsot szívesen veszek, hátha már más is volt hasonló helyzetben, és rendbe sikerült hozni a dolgot...



KÖSZÖNÖM!


2010. jan. 22. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te vagy Vágási Feri? Szerintem ne legyél olyan, aki eddig voltál. Ide új ember kell, hát újulj meg.
2010. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
49%

Sehogy.Ha felnőtt ember létedre nem tudod megoldani a problémádat akkor mi sem fogjuk.Gondolod hogy a fiatal közösség megoldja?Az itt levők 80%-a 18 év alatti korosztályba tartozik.

+ne írj ekkora regényt mert senki nem fogja elolvasni ahogy én sem.

2010. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nos hát én végig olvastam. Ha jól látom a feleséged megcsalt, de mégsem. Igazából nem értem amit írtál, a feleséged az új férfivel akar lenni, vagy veletek?

"Nem akarja, lezárta velünk tovább, itt tartunk, most. "

Ebből a mondatból azt vettem ki az újjal akar lenni, de te pedig azt írod még együtt alszotok stb. Szóval ha menni akar úgyis menni fog. Nehogymár megalázkodj. Nem te cseszted el, hanem ő. Ő ment másfelé. Oké, minden megcsalásnak oka van, de nem hiszem, hogy a másik félnek kell teperni a bocsánatért, hacsak valami drasztikus hibát el nem követtél, márpedig ilyenről nem írtál. Ha csak annyi a baja, hogy keveset vagy vele, akkor nem tudom mit írhatnék...ebben a mai helyzetben csoda ha az embernek munkája van, nemhogy megszabja a munkaidőt vagy felmondjon stb. Valamiből meg kell élni. Ha valakinek ez megcsalásra ad okot, akkor főleg nem neked kell menni utána. Szóval a válaszom, hogy hagyd, hadd forrja ki magát a dolog. Úgyis ő választ és ezt tényleg nem te cseszted el. Remélem segítettem! Ha van még kérdésed írj ide, olvasni fogom.

2010. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam.

Ugy látom, szereted a feleséged, és, szerintem, még ő is téged. :) De sok a gond, a baj...

Nem tudok igazán tanácsot adni, de a javulo tendencia, mindenképpen jó jel: kezdeményezz továbbra is, szervezz néha romantikus vacsit (mikro tudod nem annyira fáradt) hátha belőle is előjön némi kezdeményrzőkézség :)

2010. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Nem akarja, lezárta, velünk tovább, itt tartunk, most. "


Bocsi úgy akartam írni, hogy világos legyen, de egy vesszőt kihagytam.

Minket választ, és velünk akarja a jövőt, viszont a szív, és a józan ész dilemmája fennáll nála, és le szeretné gyűrni azt amit a szíve diktál.

Ezt érzem számára nehéz feladatnak...


Sajnos nem egyszerű a feladat!


Nem adom fel!

2010. jan. 23. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Ő most pont úgy viselkedik,mint amikor én csaltam meg a páromat,azotán, hogy évekig boldogtalan voltam mellette,mert nem foglalkozott velem.Igaz azóta annak a kapcsolatnak már vége.Ha szeret akkor nem csalt meg,de biztos szüksége van arra, hogy érezze azt, hogy mellette vagy és szereted.Viszont azt nem értem, hogy ha veletek akar lenni,akkor ő miért nem kezdeményez.Anők szeretik, ha egy kicsit leveszik a vállukról a terhet és éreztetik velük, hogy nő és szeretni valaó.Kényeztetésre vágyik és arra, hogy odabújhasson anélkül, hogy eltávolodnának tőle.Saját tapasztalat, hogy akkor nem kívánja a nő a férfit hosszú távon, ha már nem szereti.Lehet a gyerek miat, lehet mert fél a magánytól, nem tudom.Szerintem üljetek le együtt kettesben egy vacsora mellett és beszéld meg vele, hogy te szereted és bármit megtennél azért hogy a kapcsolatotok a régi legyen és kérdezd meg tőle, hogy ő hogyan gondolja, mire van szüksége, szeret-e vagy csak megszokásból illetve a gyerek miatt van-e veled. stb.
2010. jan. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egy nönek fontos a törödés..

mindent bele..ha van még mit megmenteni és mindketten akarjátok akkor hajrá..menni fog csak egy kis löket kell neked és neki.:)

a baba mennyi idös?rá különösen figyeljetek..mert amit ti éreztek azt a baba is megérzi...

elötte inkább ne beszéljetek semmi olyat ami öt is megviselné..lehet nem érti..de a ti érzéseitekböl tanul és okosodik

2010. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is megcsaltam a férjem, tudom mit érezhet a feleséged. És az most majdnem mindegy hogy történt e valami testi is, épp elég hogy lelkileg más megírintette. Amit leírsz, és ahol tartotok abból én azt szűröm le, hogy viszonylag jól haladtok afelé hogy újra helyreálljanak a dolgok. Ne add fel, küzdeni kell azért akit szeretünk. Ez nem megalázó, mint ahogy sokan írják. Persze, a lekönnyebb azt mondani hogy hagyd ott, ne nyaljál neki, stb. Igen is, küzdj, szeresd, kényeztesd, és majd megnyílik, de idő kell neki, hogy elhiggye, hogy amit éveken keresztül nem kapott meg tőled, időt, foglalkozást, azt most te tényleg meg akarod és meg fogod adni neki. Ne légy türelmetlen, magamról tudom, hogy nem bírtam ekkor ha sürgetett a férjem bármire is. Ő egy évig próbált visszakapni, mondjuk nálam a megcsalás teljeskörű volt, és egyéb durvább problémák is vezettek ide. Végül a szerelmemet választottam, elváltunk. De ettől függetlenül becsülöm a férjemben a mai napig hogy annyira igyekezett, és ha nem lett volna ekkora a szerelem a másik férfival, sikerült volna visszahódítania. Én drukkolok nektek! Kitartás.
2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Elolvastam történetedet és elhiheted nekem,hogy egy feleségnek kell a jó szó,dicséret,mert egy apróság megszületése,nevelése eléggé kifacsarja a nőt,ha nincsen senki,aki segitene,hogy pár órára kikapcsolódjon.Egy szál virág,kis kedvesség nem árt!Mi 20év után jutottunk ide,de megoldottuk a problémát!Mondjuk,ha a páromon múlik,akkor most elvált lennék,mert én voltam az erőszakosabb,nálunk én vagyok a kezdeményező,mert a sok gyerek után is jó formában vagyok,a párom meg nem akart csak nagyon ritkán,ami nekem nem volt elég!Aztán beszélgettünk,most türhető a helyzet,visszatért napi szintre a szex is!

Próbálkozz előbb apróbb figyelmességekkel,kedveskedéssel,de ne akkor,mikor egy terhelt nap után hulla,és ne támadd le,az nagyon fonros.

Remélem azért segitettem!:)))

2010. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!


Én az én céljaimban, és módszereimben hiszek, és kitartok, és meg fogom valósítani, de mind azt írjátok, legyek türelemmel...

Oké én türelmes szeretnék lenni, de ha valaki ígér dolgokat, még ha számára a megvalósításuk nagyon lassan, és nehezen megy ( azért az is érdekes, hogy én tudok változtatni egyik napról a másikra - tele fájó érzelmekkel - pici dolgokban,akkor ő miért nem ), de azért aprócska jeleknek már kéne lenniük, vagy ez ennyire keserves küzdelem lesz?


Oké a szexre, már hajlandó, és élvezi is, ami számomra fontos, de nem minden, és eszébe juthatna neki is, ami nekem esne nagyon jól...


Kitartok, ha kell sokáig, de nekem is jól esnének apró jelek...


Mindegy, ez csak úgy menet közben kijött belőlem...


Sziasztok!

2010. jan. 27. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!