Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később mi lehet belőle?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit másfél éve ismertem meg, de messze lakunk egymástól, nem sűrűn találkozunk, viszont szinte napi rendszerességgel beszélünk. Nekem tavaly még volt barátom, ő akkor szakított a barátnőjével, és én rugdostam ki abból a gödörből, a pasim meg féltékeny volt rá. Nagynehezen sikerült őt összehozni egy lánnyal, aki meg rám volt féltékeny, majdhogynem alaptalanul. Így telt az idő, ha találkoztunk, nagyon jól elvoltunk, sokan azt hitték, együtt vagyunk, stb. Pedig nem. Most, hogy szakítottam a pasimmal, újra közel kerültünk egymáshoz, de most már egy másabb kontextusban, most ő rúgdosott ki engem... Stb. És mostanság elgondolkodtam azon, hogy ha ez a kapcsolat így megmarad, hogy ugyanúgy minden apró részletet tudunk a másik életéből, stb, hiába a kapcsolat, még ha a távolságot is leküzdjük, ebből esetleg lesz valami, évekkel később... Reális ilyet gondolni? Csak mert tényleg el vagyunk mélyedve ebben nagyon.

2014. okt. 4. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Minimum buz i vagy valami rosszabb
2014. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismeritek egymást, tudnátok, hogy mit kaptok a másikkal. Ha valahogy sikerülne lángra lobbantani a dolgokat, akkor szerintem együtt maradnátok nagyon sokáig, bár ahogy mondani szokás, a puding próbája az evés.
2014. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!