Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy, hogy valakit az élethelyzetetek miatt kénytelenek voltatok elutasítani, de később szerelem lett belőle? Ha igen, irjatok sztorit!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg ez van
2013. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 Mesélsz?
2013. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Reménykedsz?És hogy utasítottad el?
2013. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán publikus, mármint nem akarom a nagyközönségnek kiteregetni..
2013. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 oké, én azért minden jót kívánok Nektek.
2013. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nagy vonalakban elmesélem


A munkámból kifolyólag ismertem, a tőlem 10 évvel idősebb férfit. Több nézet eltérésünk is volt, illetve egy bírósági ügyünk is egymással, sokat találkoztunk aztán egy konferenciára együtt kellett mennünk, itt 2 szoba helyett 1-et foglaltak kavarodásból, hát itt kerültünk egymáshoz közelebb mivel 3 napos konferencia volt, és munkán kívül is egyre több időt töltöttünk együtt! 2. hónapja vagyunk együtt és mondhatom hogy nagyon szeretem őt! :)

23 N

2013. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

22.30-as hát titeket az ég is úgy akarja hogy összejöjjetek.


Nekem az egyik ismerősöm miután olyan élethelyzet volt,hogy a fiút a saját apja akarta elválasztani a lánytól és sikerült is neki,egy nem csak apához,de még emberhez sem méltó fondorlattal...


Mikor eltelt 1 év a fiú állandóan írta a leveleket a lánynak hosszú időn keresztül kitartóan...


Na ők úgy jöttek újra össze,hogy Romániába kellett mind a kettőnek munka miatt utazni és az a hihetetlen dolog történt,hogy egy üzletben a próbafülke előtt ütköztek egymásba,mint a mesében jó messze Budapesttől egy romániai próbafülkében!

2013. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22:40 -es lehet,hogy neked borzasztóan egyszerű és szürke az életed és más alternatívát nem ismersz,minthogy az embert kivágják a pasik,de el kell ,hogy szomorítsalak azért ez nem oly gyakori,mint ahogy te érzed.
2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9. Tudod, attól hogy téged az irigységed elvakít, attól még más nagyon is boldog. Akármennyire nem is tudod elviselni.

Majd akkor ítélkezz, ha végigjártad az az utat amit én, akkor majd megkritizálhatsz, de addig nem!!!!

2013. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Korrigálom volt egy másik 22:40-es beírás is szóval ezt természetesen nem saját magamnak írtam.:)
2013. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!