Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldanátok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldanátok meg, hogy az én és a párom családjának is jó legyen?

Figyelt kérdés
A párommal szépen haladtunk az eljegyzés felé, már a héten a karikagyűrűk is meglesznek (sérőgyűrű nem lesz). Apumnak is megoldható volt anyagilag az eljegyzés, de közbe jött valami. A keresztapám a májzsugorodása miatt kórházba került ismét. Nincs neki senkije csak mi, és apumnak döntenie kellett, hogy felkészül anyagilag a temetésre vagy megtartjuk az eljegyzést. Az 1. mellett döntött, mert ha sajnos meghalna a keresztapám nem maradhatunk hoppon. Ez érthető csak a barátom szülei és testvére családja már tűkön ül, hogy mikor lesz az eljegyzés, meg a barátomnak említgetik, hogy hogy lehet ez, h apumnak nincs pénze az eljegyzésre is. (Ez most nehezebb időszak) Ezek ttán kínos lenne elmondani nekik, h bocsi kettesbe tartjuk, mert apum felajánlott egy összeget nekünk. A barátommal legszívesebben megoldnánk olcsóbban úgy, h mindenki ott legyen, szerintetek hogyan lehetséges? Légyszi adjatok nekem tanácsot, hogy mi legyen!
2014. okt. 5. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis kísérőgyűrű nem lesz, elnézést.
2014. okt. 5. 07:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy van pár helytelen írás, de kérlek ne zavarjon meg titeket, telefonról írtam és gyorsan, mégegyszer elnézést!
2014. okt. 5. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:

minek kell mindenkinek ott lennie??

ez a ti eljegyzesetek.. nehogymar mindenki ott legyen. ezt kettesben kell romantikusan. s

2014. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy temetés nagyon drága. És nincs mindenkinek annyi tartaléka, hogy emellett egy eljegyzésre is maradjon! Ezt a másik család igazán megérthetné. Én vagy megoldanám kettesben, vagy csinálnék egy ebédet a szűk családnak, és azzal kötném össze.
2014. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, hogy kettesben megtartjuk, csak engem is aggaszt, hogy nem értenék meg ezt, mert hogy apum "jól keres". De nehéz időszakokat is élünk. Ők szerintem el sem hiszik, mert magukból indulnak ki, vagy nem tudom. A barátom bátyjának az eljegyzésén ott voltak a szülők és testvérek, nálunk sajnos nem jön össze. Kicsit tartok attól, hogy másképp dnéznek rám emiatt
2014. okt. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!