Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal akinek a családjának a 70 százaléka cigány, de ő nem?

Figyelt kérdés

Olyan rossz helyzetben vagyok hogy megismertem egy lányt, nagyon kedves, aranyos,jószívű. Ő teljesen magyar, anyukája és apukája teljesen magyar, viszont anyja utána összejött több cigánnyal, amiből lett több cigány féltestvére.A másik pedig az hogy én és a családom teljesen magyar, és nem vagyunk szegények hanem olyan átlagosan élünk, van normális házunk, meg még kocsink is. Viszont nekik tiszta rom a házuk és a lány még nem is mert hazavinni, gondolom ez miatt is.

Egyébként nagyon kedves,rendes,tanult, és jó ember, jószívű, és pont azt mondja hogy azért is tanul hogy ebből az ördögi körből kikerüljön. De engem akkor is ez a családbeli külömbség annyira taszít és hát előítéleteim vannak.Pl. megyünk az utcán és ráköszönnek a cigányok ha vele megyek és még be is szólogatnak.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2014. jún. 18. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigány vagy igen.
2014. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha szeretek valakit, akkor soha nem az számít, hogy a valakijének a valakije milyen. Hanem az, hogy ő milyen.

Egyébként meg az sem zavarna, ha a barátnőm cigány lenne. Senkit nem a bőrszín alapján ítélek meg, hanem az alapján, hogy ő milyen.

2014. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő tényleg magyar, akkor a családi helyzete miatt ne hagyd ott! Nem ő tehet az egészről... és nagyobb csapás lenne, ha még Téged is elveszítene! Pár év együttlét, kis segítség és kikupálódik, rendes nő lesz melletted, hiszen ő is olyan, mint Te, csak bonyolultabb háttérrel! :) Aztán majd különköltöztök és letojhattok mindenkit! :)
2014. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%
a csalàd miatt kizárt
2014. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:

anyám részéröl márbekerült egy. azóta csak évente egyszer találkozok anyámmal.


akárrmilyen a lány, ezt is elég elviselni, nem kell több

se az ö csalàdi programjain nem lennék megjelenni, se a csalàdját meghívni. îgy milyen.lenne egy esküvö pl?

2014. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

nos engem abszolut taszít az a dolog hogy cigánnyal jöjjek össze, de ha más ezt megteszi, én nem ítélem el. de ahogy mondtad, tanul, hogy kikerüljön ebből a helyzetből és ez nagyon tiszteletre méltó szerintem. ha a te véleményed tényleg az hogy , akkor fontold meg a dolgot, de ha egyszer összejössz vele, akkor vállald a "kcigányofognak rátok köszönni, adott esetben beszólni

vagy pedig vidd el magaddal 200km-rel odébb ahol nem ismer

2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

nos engem abszolut taszít az a dolog hogy cigánnyal jöjjek össze, de ha más ezt megteszi, én nem ítélem el. de ahogy mondtad, tanul, hogy kikerüljön ebből a helyzetből és ez nagyon tiszteletre méltó szerintem. ha a te véleményed tényleg az hogy , akkor fontold meg a dolgot, de ha egyszer összejössz vele, akkor vállald a "következményeket, hogy cigányofognak rátok köszönni, adott esetben beszólni

vagy pedig vidd el magaddal 200km-rel odébb ahol nem ismer

2014. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az csak anyu meg apu cigány de már el is vagyok ítélve. Amúgy segíts neki onnan ki emelkedni mást nem tudsz csinálni.
2014. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, de épp ez az hogy ő 100%-ban nem cigány, nem is néz ki úgy, és nem is viselkedik úgy, nem úgy beszél stb stb.

De viszont még is az hogy a családja, pl. egy esküvőnél hány cigány rokon lenne ott?A másik meg az hogy ha együtt is laknánk akkor is megjelenne mondjuk a testvére,sok cigánnyal, ezt én így nem bírnám, főleg hogy ismerem a cigányokat, és tudom is hogy milyen rosszak, tisztelet a kivételnek de sajnos az nagyon ritka.

Annyira rossz hogy pont ilyen helyzetbe kerülök, mert akkor még megérteném ha félcigány vagy cigány lenne és úgy is beszélne, vagy rossz lenne és lopna vagy nem tanulna akkor könnyű lenne okot taláni rá hogy ne kezdjek vele, de úgy hogy fehér bőrű, kék szemű, kedves, aranyos, okos és vannak tervei pl. főiskola. De akkor is, család nagyon fontos az ember életében szerintem, a nélkül nem lehet élni.

2014. jún. 18. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!