Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem létezik Igaz Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem létezik Igaz Szerelem akkor miért irtak és beszéltek rólla már annyit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 07:58
 1/8 Gyugyo72 válasza:
Szia!Mert van aki még hisz benne és reménykedik!:(
2014. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érdekesebb arról beszélni, ami hiányzik, mint ami van.
2014. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerinrem létezik a baj a mai világal legfőképp a nőkkel van hogy tulságosan karieristák nem vágynak kelőképen családra és nem tisztelik azt ha megvan félrevezetik párjukat... Szal ha nem lenne annyi alkalmi kapcsolat és a nők érzelmesebek lenének akk sokkal több igaz szerelem lenne sajna tapasztalatból azt vettem észre a férfiak jobban vágynak igaz szerelemre mint a nők rengeteg nőnél a szerelem elmulik de az soha nem volt igazi szerelem... Itt a legnagyobb probléma a nevelés tul sokminden meg van engedve a gyerekeknek kamaszoknak és ez nem jó... Nagyobb szigor kéne mint régebben menyivel más világ volt régen... Persze mindig voltka olyan nők lesznek is de manapság normális nőt találni akit nem huzor meg aprajafalva... Nehéz és az a baj hogy a szerencsétlen buta férfitársaim akiket nem érdekli hány pasival volt előtük a barátnőjük esetleg feleségük az meg is érdemli ha megcsalják elhagyják becsapják és ha ugyvan még pereskednek is... Persze van olyan is hogy valakinek azért volt 5 kapcsolata mert valoban szerencsétlen volt a szerelemben de ez ritka mint a piros hó egy ügyes kicsit is okos nő igen is megtud tartani egy férfit ha akar.. Hiszen egyetlen egy dolog kell hozzá a szeretet és annak kimutatása
2014. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
44%
remélem h ő van épp mellettem és együtt öregszünk meg majd. Szal sztem létezik.
2014. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Aha, világos, a nők karrierizmusa az oka mindennek. Előtte a több ezer éves férfi elnyomás az persze smafu volt....

Kedves kérdező, létezik igaz szerelem. Mindig is létezett és létezni is fog, de régen és most is ritka volt.

Azért ritka, mert kívül keressük. Azt hisszük, az igaz szerelem majd ránk talál.

Valójában az életben adódik egy-két alkalom, amikor olyan emberrel találkozol akiből lehet "az igazi" ha hajlandó vagy őt annak látni. Az én párom csak nekem az igazi, mert én őt annak látom, annak is akarom látni. És ez viszonzott. De nehogy azt hidd hogy ez sírig tartó boldogságot jelent, mint a hollywood-i filmekben. Ez mindössze egy elhatározás, hogy ez a sírig tartó küzdelmet ami az Élet, úgy akarod megvívni hogy mindig a másik számára méltányos döntéseket hozod. Ez lehet az hogy együtt maradtok örökre. De lehet az is hogy el tudod engedni. Az is lehet hogy sírva engeditek el egymást és soha nem felejtitek el. És az is lehet hogy állandóan összejöttök és kibékültök mert se veled se nélküled állapotban vagytok. Kinek kinek habitusa szerint.

2014. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 09:26

A te számodra biztos nem..:)

2014. okt. 5. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok a nő megy a minuszolás... Vanak nők akik legalább belátják hogy igazam van de ugybeszéltek a régi korrol amikor minden normális volt mintha benne éltetek volna egyszerűen ku*** vagytok ennyi minuszolhatok nem érdekel ez az igazság itt kérdések és válaszok vannak ez a kérdésre a válasz: igen is van igaz szerelem. Van igazi és akik irják hogy nem nincs stb azok nagy része nő mint előző komentelő is az a baj hogy nőknel semmi sem elég jó ami jó is csak egy darabig fogalmatok nincs az igaz szerelemről persze átlag és ez számomra undorítóvá tesz titeket csodálkoztok ha valaki ugy bánik veletek ahogy...
2014. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Látom marhára tudod ? Minek írsz ki kérdést ha képtelen vagy elviselni h vki másképp gondolja? :)
2014. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!