Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túltenni magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magunkat azon, hogy a szerelmünk nem szeret viszont?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe több, mint 1 éve bele vagyok esve. Szerintem mindig is érezte, hogy én többet érzek iránta, viszont az első hónapokban ő még foglalt volt. Aztán szakított a barátnőjével, és néhány hét múlva elkezdtünk randizgatni. Hetekig hitegetett, aztán egyik nap írt egy e-mailt, hogy nincs túl az exén, nem folytathatjuk tovább.

Teljesen összetörtem. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Úgy érzem sosem fogok ennyire szeretni senkit, még ha az eszemmel tudom is, hogy nem érdemli meg. Mikor lesz jobb szerintetek?


22/L


2014. okt. 5. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, már megtetted az első lépést a javulás felé, mert nem dédelgeted problémát, hanem megkérdezted mit tegyél. Ha tanulsz, tanulj többet, ha dolgozol, munka után sétálj, olvass, menj moziba. Vegyél részt a házimunkában, ha otthon laksz. Meglátod, hamarabb akad valaki, aki társad lehet, te fogsz a legjobban csodálkozni, hogy milyen hamar sikerült. Csak ne ásd el magad. Sok sikert!
2014. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. okt. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!