Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőből lehet működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből lehet működő kapcsolat?

Figyelt kérdés
A szeretőm megváltozott, agyon úgy tesz, mintha a párom lenne. Részemről ok, de félek, h kölcsönösen nem működne a bizalom.

2014. okt. 5. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy tesz mért ne mûködne?
2014. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már évek óta tart. Én annak idején beleszerettem, ő rajt zt nem láttam.


Azóta én szakítottam az akkori párommal, ő nem. Viszont mindig keres, sokat van velem, féltékeny, rengetek közös terve van velem...


Nem merem magam beleélni, mert végig néztem a dolgait, és aki egyszer megcsinálja, többször is meg fogja. Persze ezt lehet rám is mondani. És valljuk be egy szavam sem lehet, hiszen én is ezt tettem.

2014. okt. 5. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem sok esélyt látok erre. Az első félévben, amikor még dúlnak a hormonok, még csak-csak, de az évek során férfiember (hisz gondolom, te vagy a nő a liaisonban) hajlamos belekényelmesedni a háromszögbe.

Más részről viszont (ahogy sok gyilkos is alig várja, hogy bűnhődjön) az évek kikezdték a türelmét, és a bűntudata változást sürget. Mindegy, milyen irányba, csak valami változzon végre! Ezt azonban ne téveszd össze az általad érzett olthatatlan szerelemmel.

2014. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* Ezt azonban ne téveszd össze az irántad érzett olthatatlan szerelemmel.
2014. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

Sztem ha veled akarna lenni; veled lenne.

Valszeg így vagy érdekes számára, tiltott gyümöcsként.

2014. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű,beszélj vele erről! Ha úgy van ahogy mondod,és rendes kapcsolatot szeretne veled akkor megmondja,hogy igen így van.

Azt megkérdezhetem mit takar ez,hogy évek óta tart?

2014. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

négy éve tart (kb két hónap híján).


Eleinte csak a szex motiválta. Utána minden hová elvitt, bemutatott a barátainak.


Mostanában meg alig van szex. Folyton keres, vannak programjaink, de az együttlétek nagyon megcsappantak.

Hülyén hangzik, de azt érzem, h van valakije. De egy szavam sem lehet.

Eddig mindent nyíltan megbeszéltünk, mostanában meg sunnyog, hazudozik, titkolózik. Gyakori a nem szívem csak téged szeretlek, sohasem néznék másra. (Pedig még a feleségétől sem vált el.)

Hát nem tudom, h mit szeretne. Egyszer nálam van, és fűt-fát ígér (pedig mondom neki, h felesleges). Máskor meg elutasító.

Ez van.

2014. okt. 7. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!