Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek vele? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek vele? Ti hogyan reagalnatok ha a pasitok ezt tenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy napok ota nem beszeltunk kb 3-4 napja irt h sokat kell tanulni es nem volt net sajnalja h nem tud irni nagyon szeret es stb. Azota 3 uzenetet hagytam neki,latta de nem is valaszolt. Eddig meg nem idegesitett,hogy napokig nem beszeltunk,mert tudtam h tenyleg sok dolga van elfoglalt es irt mindenn masnap (ha mindennap nem tudtunk beszelni) most viszont egyaltalan nem ir, nem tudom elhinnni,hogy annyi sok dolga van h ne tudna ram szanni 5 percet.

Es amiert meg nagyon idegesit,hogy kb 1-2 hettel ezelott is ezt csinalta, eltunt egy par napra aztan egyszeruen nemtudtam elerni sehogy sem, baromira duhos lettem elkezdtem sirni olyan dolgokat kigondoltam mar h magam se hittem el...aztan masnap jelentkezett mintha minden rendben lenne es kesz.


Most teljesen ketsegbe vagyok esve, nem tudom mit csinaljak,mert mar nehez elviselni ezt,eddig turelmes voltam,mindig megertettem, de ne jatszodjon mar a turelmem igy. Mit akar ezzel ?? Tudja h mennyire ki tudok akadni ha napokig nem beszelunk..Legalabb szolna elore.


Nagyon hianyzik, foleg most ebben az idoszakban nagyon nehez es meg vele se tudok beszelni.Elegem van most mindenbol, belefaradtam mar mindenbe.



2014. okt. 5. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

a mai világban, mikor csak előkapja az ember a telóját és visszapötyög pár szót, sztem elég gáz kifogást talált, hogy nincs net XD

amúgy egyértelmű a dolog, sztem nem szeret már, csak nem meri elmondani. tudom, neked rossz, mert próbálkozol, de... túl kell lépni a dolgokon...

2014. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben a "barátod" "jól" vagy "elég jól" keres fogjuk rá,h tényleg munka miatt tűnik el, amit ha esze van nem is köt majd sosem az orrodra és nézd el neki.

Ha átlagos kereset mellett (átlagos felelősséggel járó munka) csinálja ezt, akkor valszeg épp dolgozik a szerelmi 3- vagy 4 szögön és ennek is oka van ill. lehet ezért megértem.

Sőt téged is megértelek, ha ez elviselhetetlen számodra vagy számotokra tényleg lépni kell "tovább". have fun!

2014. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!