Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha fél éve elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha fél éve elhagyott a barátnőm és nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan rettenetesen rossz most is mint fél éve, bárhogy küzdök csak süllyedek lefelé, már melóm sincs és hiába keresek nem találok, mintha meghaltam volna nélküle...
2014. okt. 5. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kötelet, keress egy fát és akkarzd föl magad mert a pi**csa ott hagyott. -_- ""
2014. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te edy idióta vagy, egy nagy darab senkiházi...
2014. okt. 5. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen muszáj előre nézni, megy tovább az élet sajnos nincs mese! :( Ami a múltban történt, az már megtörtént, azon már nem érdemes rágódni, csak magadnak teszel rosszat. Jegyezd meg amit tanultál belőle, és gyerünk élni tovább. Próbáld nem sajnálni magadat, tudom nagyon nehéz, nekem se igazán megy ebben a helyzetben, mert engem is nemrég hagyott el a barátom...
2014. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!