Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lovagok akik semmilyen körülmények között nem ütnének meg nőt, hagynák hogy egy hozzájuk hasonlóan erős hisztérikus nő verje, püfölje őket amíg csak jól esik neki?

Figyelt kérdés

Akármilyen komoly fájdalmat, sérüléseket bevállalva.


Azt sem értem miért hiszik hogy a nő miért mindig fizikailag sokkal-sokkal gyengébb. Igaz, hogy a nők általában gyengébbek, de ez nem azt jelenti hogy minden nő gyengébb minden férfinél.


2014. okt. 5. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha el kezdene verni egy nő biztos nem hagynám. Kapna egy akkora pofont, hogy egyenként köpködheti ki a fogait. Szerintem egy nőnek sincs joga kezet emelnie egy férfira és fordítva is így van. Az önvédelem persze kivétel.
2014. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

a faxomat,ha egy nő megüt vissza csapok de erősen,hisz ő is ember,tud gondolkodni,ne üssön meg,miért mi a faxit vár??Tartjam oda a másik orcámat is.

Soha

2014. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
persze,utána az arcáraélveznék
2014. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen beverném a képét valakinek ma is azt álmodtam hogy az exem fejét ütöm bevertem a képét..
2014. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor alkalmaznám a törvény által biztosított jogos önvédelmet és úgy állba vágnám, hogy elharapja a saját nyelvét. A lovagok nőket nem ütnek meg, a hisztis, verekedős pi€sákról semmit nem ír a becsületkódex, ezt az egészet kifejezhetem a "ki mit vet, úgy arat", ha eufemizálni szeretném az állításomat.
2014. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy nem szép kezet emelni nőre. Például felindulásból, haragból. DE! Ha Ő üt meg, az egész más helyzet. Akkor lerúgnám, mint Pistikét a póniló. Fogok én tűrni ilyesmit egy nőtől?!
2014. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy hagynám. De nem csak a visszaütés létezik, mint megoldás.

23/F

2014. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy férfinek nem illendő nőkre kezet emelnie. Az úriemberek pisztollyal, sörétessel rendezik le az őket támadó kedves hölgyeket.
2014. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van.

Aki verekszik számoljon a folytatással, mármint ha első húzásra nem üti ki a másikat.

2014. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A"lovagok" tudnak olyan verbális és fizikai hárító technikákat, hogy a nő visszakapcsoljon a hevességéből, mielőtt az ütne.

Úgy gondolom, hogy ma már emancipáció van, ezért a kölcsönös püfölés belefér (de nem úgy, hogy a vége kórház legyen!).

2014. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!