Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Plátói" szerelem, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Plátói" szerelem, de nagyon erős, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, butaság, meg minden, de kérlek adjatok tanácsot! :D

Sose voltam olyan pasi ideál, és a barátnőim szerint az ízlésem is furcsa pasik terén. Ritkán van az amikor azt tudom mondani, hogy egy fiú megfogott, de most ez történt..

van a városunkban egy fiú, aki nagyon megnézett engem. Csak látásból ismerem(és ő is engem). Azóta 2-3x láttam csak, most viszont sikerült kiderítenem, hogy hova jár gimibe(szintén a városomba).

Tudom, hogy nagyjából mikor végez, és hogy merre lakik.

Ma is láttam, de ő észre se vett engem. Annyira tetszik, hogy csak rá gondolok már hónapok óta. A haverjaim szerint hülye vagyok, hiszen nem is ismerem...viszont külsőleg teljesen az ideálom. 19/L vagyok, viszont nem vagyok olyan szép, hogy megfogjam...az, hogy egyszer megnézett, az a szerencse volt, akkor pont jól néztem ki.

A barátnőm mondta, hogy jelöljem be facebookon és írjak neki, de sajnos én nem az a lány vagyok akinél a pasik vevők ilyenre...

Jobb ha bele se kezdek? Sajnos közös ismerősök nem tudnak segíteni, egy haverom se akar ebben.


2014. szept. 4. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
rendes haverjaid vannak az a lényeg
2014. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz semmit tenni,idővel elfog múlni.

De egy próbát szerintem megér jelöld be facebookon, hidd el nem fogja zavarni,ha bejelölöd :)

2014. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, sajnos ne tudok mit tenni. Én sem örülök Neki, de hát ez van. :(

2. válaszoló! És nem lenne gáz? Mert mondom, nem egy kiemelkedő, pasi-álom csaj vagyok, tehát ha esetleg ráírnék, lehet, hogy elis szúrnám. Én inkább élőben tudok "hódítani", ezt már többször is észrevettem...

2014. szept. 4. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Nem lenne gáz,egyáltalán.

először jelöld be ha visszaigazol írj neki,nem muszáj egyből,majd ha felkészülsz rá írhatsz neki


Szerintem egy próbát mindenképp megér,különben soha nem lesz semmi. Merj kockáztatni :) Ha facen nem megy annyira akkor is válthatok egy pár szót ha találkoznátok az utcán.


Én ismerkedtem már úgy hogy a buszon "véletlenül" neki dőltem a fiúnak és elkezdtünk beszélgetni :)

2014. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog elküldeni, egy jelölésben nincs semmi rossz. Ma már csak ha látásból ismerik egymást, akkor is jelölik egymást az emberek.
2014. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Akkor szerintem megpróbálom, tényleg megér egy próbát. :)

Remélem, hogy azért sikerül...:)

Remélem nekem is lesz ilyesmi szituáció, mint neked azzal a sráccal. :)

2014. szept. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!