Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elvárható, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható, hogyha a kapcsolatban van valamelyik félnek hobbija például a férfi szeret focimeccsekre járni akkor a párja elkísérje őt? Vagy például a nő szeret operába járni és a férfi vele menjen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem várnék el semmi ilyesmit, sőt, kényelmetlenül érezném magam, ha a párom eljönne velem valahova, miközben tudom, hogy ő nem élvezi. Akkor inkább elmegyek egyedül vagy mással.
2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért lenne negatív dolog, ha valaki hasonló érdeklődésű körű párt szeretne? Egy kapcsolatban sok időt fognak eggyütt eltölteni, és ha ez nem élevezetes mindkét félnek, akkor az adott kapcsolat nem működik jól.


Hacsak nem kizárólag trendi kiegészítőnek vagy dugni kell a másik, akkor igenis fontos, hogy legyen közös öröm a szabadidős tevékenység. Vannak emberek akik utálják a focit. Vannak emberek, akiket nem lehet elrángatni egy comic conra. Vannak emberek akik nem szeretnek kondiba járni. Vannak emberek, akik utálják a diszkót.


Az ilyen fajta preferenciákat elismerni szerintem korrektebb, mint azt hangoztatni, hogy jó, de legyen neki 75 F es melle, vagy kockás hasa mertegyébként szóba se állsz velük.

2015. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!