Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ha van az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha van az embernek barátnője?

Figyelt kérdés
Mi olyan jó benne? Jobb mint ha a haverokkal mennél bulizni? Jobb mintha ott a lehetőség, hogy bármikor lefeküdj más nőkkel? Jobb mint a szabadság érzete? Megéri ezekről lemondani egy barátnőért? Ezen gondolkodom mostanában. A barátnőre időt, pénzt kell költeni de nekem egyik sincs mostanában

2014. okt. 5. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
ha majd egyszer szerelmes leszel, mindenre magad adsz választ :D
2014. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj attól nem félek hogy "szerelmes" leszek :D nálam hamar elmúlik
2014. okt. 5. 14:28
 3/10 DanteSparda ***** válasza:
hol itta szabadság érzet? eljársz bulizni haverokkal iszol züllesz mert mindenki ezt teszi ez neked szabadság érzet?
2014. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, meg ha megismerkedek egy lánnyal nincs a "bocsi de van barátnőm" hanem lehet bármi
2014. okt. 5. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajozas vege a gyerek, igy ez ertelmetlen. Orulj ha nincsenek ilyen igenyeid. Lehetsz te is boldog
2014. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy biztos pont. Haverokkal tök jókat lehet bulizni, de ha vmi komolyabb problémád van, akkor hány fogja észrevenni és próbál meg segíteni rajta? (Mellesleg a barátnő nem is zárja ki a haverokkal bulizást, szóval erről le sem kell mondani.) Bármikor lefeküdhetsz más nőkkel. Ha épp találsz valakit. És az sem lesz ugyanolyan, mert nincs benne feleannyi érzelem sem.

Nem mindenkinek éri meg, vannak akik úgy vannak vele, hogy inkább élik a "szabad életet". Ez idővel változik ám. Az első nagyon jól megmondta, majd egyszer szembejön veled valaki, akibe tényleg szerelmes leszel, és hirtelen megváltozik a gondolkodásod. :)

2014. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én jobban örülök ha barátom van bár lehet azért mert nem vagyok leszbikus kitudja :D
2014. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok olyan aki bármikor letud feküdne más lánnyal. Sose vonzottam a nőket, elég ha egy nő vonzódik hozzám és az a barátnőm lesz.

A haverok meg akkor is ott vannak ha van barátnő is.

2014. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én szeretnék egy olyan lányt aki nem hisztizik, meg megért engem, és mellette valamennyire tiszteli a szabadságomat, de amiket leírtál azokról simán lemondanék. Még azt sem nézném annyira, hogy nem elég szép testileg (jó ne legyen bányarém), csak lelkileg legyen az! Tehát nem szólogat be, ha beszélgetek egy kicsit a gyere kori lány barátaimmal meg ilyenek. Olyan jó érzés fel kelni barátnő mellet, meg hogy nem vagyok egyedül. És olyan szar, hogy folyton kiábrándulok, valami önző hülyeség miatt... :( Régebben én is azt hittem, hogy aki képes az egyedülléttel szembe nézni az erősebb, mint aki társara vágyik, de rájöttem, hogy a társ az egy jó dolog. Mondjuk lehet, hogy tévedek és neked van igazad. :( Végül is előbb-utóbb minden elmúlik, a szerelem is, helyette meg marad az egyedül lét, és az elég kellemetlen utána, lehet erre találhatták ki a házasságot. :D


Szerintem neked is ez lehet a bajod, hogy még csak hisztisebb lányokat fogtál ki akik nagyon birtoklóak. :(


26/F

2014. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt vallom,hogy szerintem komoly kapcsolat felesleges SZÁMOMRA,én szeretek élni,szabadságérzet.

Nem szeretem ha bekötik a szemem,ha mással akarok szexelni akkor mással fogok,tehát hiába lenne barátnők 1000.000%,hogy ha van rá lehetőségem és megtetszik,akkor igenis le fogok feküdni mással is,és bántani a másikat nem akarom meg hisztiket hallgatni.


Ilyenkor az a jó,ha ,,friend with benefits" kapcsolatok vannak,elvagytok a párkapcsolat minden nyűgje nélkül,mindenki azzal szexel és ismerkedik akivel csak akar.És imádjátok egymást de semmi kötelesség.

2014. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!