Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nagyon rendes sráccal.... Külsőre, belsőre tetszik. De sok dolog zavar benne. A humorunk is más. A csókolózás "ritmusa" se egyforma... Ő a gyengéd csókokat szereti, én meg a hosszú, heves csókokat jobban. Zavar, hogy néha túl nyálas. De szeretem, mint embert, és vonzódom is hozzá testileg. Azonban nem vagyok belé szerelmes, nincs meg az a hű de imádom, hű de jó vele lenni érzés.


Nem rég jöttünk össze, pár hete. Megmondjam neki most hogy legyen vége? Nem akarom hülyíteni. Vagy adjak még neki egy kis időt, hátha én is szerelembe esek? Amúgy ő már szerelmes belém. Ő erőltette ezt a kapcsolat dolgot. Már a szüleinek is bemutatott... Utólag úgy szégyellem magam, hogy idő előtt belementem ebbe, de most mit tegyek...? :S


2014. okt. 5. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen aranyos srácok mindig ilyenek jutnak -.-

Amugy tényleg, segíteni is szeretnék :) szoval. szerintem hagyj 1hetet. nem sok idö. probálj alkalmazkodni hozzá, talán ö is fog hozzád. csak gondolj bele. nem valószínü hogy kifogsz még egy ilyen srácot.

2014. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2014. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatnál még egy kis időt ennek a kapcsolatnak, de jobb lenne, ha a srác azért tudná, hogy nálad nincs még meg az a hű de nagy szerelem, mert azért nem kellene hetekig, hónapokig hülyíteni. Lassítsatok kicsit a tempón, aztán majd érzed, alakul-e valami.
2014. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem nem szokott "kialakulni", úgy legalábbis, h pár hét után szó szerint csak barátságot érzel.


Szerintem ne kínozd magadat sem, és a srácot se hülyítsd.


Van olyan, h rendes, és szimpi valaki, de nem szent írás, h ő legyen az igazi.

2014. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!