Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, randizzunk vagy ne?

Figyelt kérdés
előző kapcsolatom majdnem 2 évig tartott összeköltöztünk, csak az anyja miatt szakitottunk ez volt kb 3 hónapja. azóta nem tudok ugymond érezni csak jönnek pillanatok mikor érzek valamit de aztán "áhh mégse" szituáció van a fejembe. és van egy srác aki ismerek anno jártunk kb egy hétig....most ujra összejönne velem, de én egyszer azt mondom hogy jó randi oké stb, aztán hogy nem mert nem tudom mit érzek és hogy nem kell ég kapcsolat, de mégis érzem hogy hiányzik. aztán elhatároztam hogy jó randizunk igent mondtam még ha nem is éreztem ugy abban a pillanatban de egyszerűen lemondtam az utolsó percben, egyszert érzem hogy tetszik és hiányzik és jó lenne ha járnánk de pár dologban ki tud készhiteni de mégis igy érzem aztán pár percre/órára rá nem kell pasi szitu van. és fogalmam nincs mit csináljak. :(
2014. okt. 5. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Idő kell még neked.
2014. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!