Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy az előző párotokkal sokkal jobban éreztétek magatokat? Ha igen mit csináltatok ezután?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nagymamám mondaná, ez akkor már veszett fejsze nyele, jányom!
2010. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még alakulhat. minden kapcsolat más.
2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most is ez van

és nemtom mit csinálok

2010. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is alakulhat még, nem minden kapcsolat ugyan olyan, azért mert az előzővel könnyebb volt nem jelent semmit, de amugy még nem volt :) de én várnék
2010. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére én ki tudtam békülni az expasimmal.....Most minden sokkal jobb mint azok előtt. Szakits mindenképp, ha kicsi esélyt is látsz arra hogy újra összejöhetsz azzal akit igazán szeretsz.

21L

2010. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Visszamentünk hozzá egy kis pót ex szexre.
2010. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy még alakulhat!


Ha még a volt párodat sírod vissza, akkor valószínűleg még nem vagy túl azon a kapcsolaton és ez bizony ráteheti a bélyegét a mostani kapcsoltra.

2010. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és ne hasonlítgass. A legnagyobb hülyeség, tönkreteheti a kapcsolatot. Ha még valami kis morzsája van a lelkedben az exnek, az most elmúlhat, vagy megnőhet. Minden tőled függ. Lehet hogy csak a mostani párodat nézed, de lehet, hogy folyamatosan visszaemlékszel, és olyan dolgokra gondolsz, amik kellemesek voltak az exszel, ebből következik, hogy azok amik rosszak-és lehet hogy ebben a kapcsolatban meg jól működnek- nem kapnak hangsúlyt. Ekkor tegyük fel hogy szakítasz a jelenlegi pároddal, és visszamész az exhez- és rájössz, hogy nem az, akit szerettél.

Természetesen ennek a képletnek a komplementere is színigaz lehet. Neked kell eldönteni, mit választasz.

2. voltam

2010. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!