Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen programokat csináltatok...

Milyen programokat csináltatok a párotokkal terhesen?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, és szinte sehova nem megyünk.Szívesen mennék bicajozni+ilyenek,de nem esik jól.A séta jól esik,mennék kirándulni is,de akkor meg ott a kérdés, hogy mivan ha 5percenként pisilnem kell,hogy oldom ott meg? Mert általában ez a helyzet..Kicsit "otthonülős" is vagyok,de azért ennyire nem. Ti miket csináltatok? Ráadásul nagy spórolásban is vagyunk, úgyhogy így mégtöbb lehetőség kilőve:(
2010. okt. 3. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha néha megtudtok engedni magatoknak egy romantikus vacsorát, az nagyon jó program szerintem.

Aztán nekünk így 26hetesen a legnagyobb élvezet a baba boltokat járni, azt mindketten, vagyis hárman imádjuk!

2010. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 20 hetes vagyok, tegnap este moziban voltunk. Ma meg nem volt kedvünk főzni, elmentünk ebédelni.

Amúgy én mielőtt elindulunk valahová, pisilek vagy 3-szor. Akkor is leülök, ha úgy érzem, hogy nem kell. És akkor egy ideig tuti elvagyok. :)

2010. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen,ezek tuti jó programok,de mind pénzigényes:S Azt hiszem maradunk a kutyasétáltatásnál.
2010. okt. 3. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a párommal rendszeresen eljártunk,moziba színházba.Néha vacsorázni.Állatkertbe,hajókirándulásra.Még kiélveztük azt hogy kettesbe legyünk.Nagyon jól éreztük magunkat.Bár nektek már nincs valami jó idő a szabadtéri programokhoz,bár mi nyáron voltunk de rengeteg kiállításon is részt vettünk.Érdemes kihasználni ezeket a lehetőségeket.Csak ajánlani tudom nektek is.Ha megszületik a baba akkor már nem nagyon van lehetőség a kiruccanásokra.
2010. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi letöltött filmeket nézünk a számítógépen és otthon pattogatunk kukoricát hozzá:)

Vagy kis kiruccanás valamelyikünk szüleihez pár napra, ennyi. az a baj, hogy sok a munka, ha nem bent akkor otthon vagy a kertben, én örülök ha végre megszületik (kb. egy hónap) akkor végre nem kell bejárnom a munkahelyemre (talán!... ) :)

2010. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!