Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vége felé közeledik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vége felé közeledik a kapcsolatom? Vagy menthető?

Figyelt kérdés
A barátnőm és ên egy éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de a sok vita és féltékenykedés megmérgezte a kapcsolatot. Ha próbálnánk megbeszêlni a dolgokat hogy helyre hozzuk a kspcsolatot egyből nekem Esik hogy ha szerintem baj van akkor nem is szeretem, ezután bocsánatkérés és békülés van de nem oldunk meg semmit. Szűk pórázon érzem magam és szerintem a barátnőm többet meg tehet mint én. Szeretem nagyon de nem érzem hogy ez így mehet tovább mert Kezdem megutálni. Szakítás gondolatától rosszul vagyok és féltem őt is. Mikor majdnem szakitottunk is nagyon depresszios lett. Mit tegyek? (Nyilván nem sorsdöntő vâlaszt várok csak tanácsot kérnék)
2014. okt. 6. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A féltékenykedésnek volt alapja vagy sem? Ha nem volt akkor jellemhibáról van szó. Komolyan magába kell néznie az illetőnek, mert ez bizalomhiányt mutat. Minden kapcsolat alapja a bizalom, és ha nem tudjátok megbeszélni akkor nem is fog működni.
2014. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le kell ülni, és meg kell beszélni a dolgokat, hogy mit szeretnétek. Beszélgessetek arról, hogy mit jelentettek egymás számára, hogy mit tennétek meg egymásért, és hogyan képzelitek el a jövőt. Ha azonban nem tudtuk megegyezni, és továbbmegy a veszekedés ahelyett, hogy segítenétek egymásnak, ezt a kapcsolatot érdemes lezárni. Elengedni egymást, és olyan után nézni, akivel ki tudtok alakítani egy normális párkapcsolatot. Sok sikert.
2014. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én 3 hete fejeztem be egy 1 év és 3 hónapos kapcsolatomat. Nekem az volt a gondom hogy sok volt a veszekedés akkor hogy a ő szeretett eljárni bulizni a barátaival minden héten ez ment 6 hónapig aztán nagyon nehezen alkalmazkodott hozzám ott még volt közben elég csúnya dolgok megcsalás gyanúja is fel vetődött. Utána szét mentünk és végül 9 napig bírtuk egymás nélkül én kerestem meg őt és mondtam hogy próbáljuk meg újra kezdeni ő sem ellenkezett hanem örült neki. Utána nagyjából olyan volt mint egy normális kapcsolat de a féltékenysége nagyon megmérgezte az egészet. Rengetegszer próbáltuk meg beszélni meg is beszéltük mondtam hogy minden rendben van de nekem egy hibám van hogy nem tudok felejteni. Utána fel jött még bennem az is hogy szeretnék még élni mivel ő volt az első komoly kapcsolatom (itt megjegyzem hogy nem azért hagytam el mert ő volt az első hanem azért mert a múltban olyan dolgok történtek amitől nem voltam képes meg szabadulni és csak kifogásként használtam azt hogy még nem álltam készen hogy ebből a komolya kapcsolatból még komolyabbat tervezzek) és nem szeretném magam el kötelezni illetve meg akarom teremteni a vállalkozásom alapját és időnk se lenne egymásra. Ezt így szépen le taglaltam neki majd szakítottam. Na de féltem én is a szakítástól 3 hónap alatt tudtam rá szedni magamat hogy ki mondjam de mikor ki mondtam én sem bírtam ki könnyek nélkül mert annyira sajnáltam. Most ott járunk hogy ő közölte velem hogy nem érdekli mennyi időt kell rám várnia meg várja. Én meg azt hogy ne várjon rám élje az életét és ha majd eljön az a nap megkeresem és ha akkor még szeretne tőlem valamit akkor lesz belőle valami. Szoktam beszélgetni a barátnőjével ő azt mondta nekem hogy az exem nagyon szenved és napról napra rosszabbul van. Én meg még most is sajnálom. Aztán tegnap előtt ahogy este jöttem haza a városból össze futottam vele. Vagy is szórakozni voltak a barátaival én is az én barátaimmal és a buszpályaudvaron meg látott majd le kapott és az lett belőle hogy nálam aludt majd reggel elkísértem a buszhoz és akkor jött az apja kocsival meg látott minket együtt és fogalmam sincs mit gondolt. De én azon nyomban elhúztam a csíkot. Akkor beszélt nekem az exem hogy ő még mindig várni fog stb. Mondtam neki hogy ez volt az első és utolsó hogy nálam aludt illetve semmi más nem fog történni beszélgetni sem óhajtok vele illetve szeretném hogyha elfelejtene. Na mindegy csak le írtam az én történetemet. Bocsi ha sok lett illetve ha ebből tudsz okulni akkor ki tudod szűrni azokat a válaszokat magadnak ha hasonló cipőben jársz mint én. Illetve jó volt ezt így ki írni magamból mert hiába beszélek én erről bárkinek az ember szívét csak nyomja és jobb ha ki tudja írni magából.


Én 20/F az exem 18/L illetve ebben a hónapban lesz 19.

2014. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd mérlegre a kapcsolatot.Mond meg neki, ha nem változtat,akkor elveszít.

És ne hagyd magad érzelmileg zsarolni depivel meg egyebekkel.Ha fenyegetni kezd,akkor viszont minden kapcsolatot szakíts meg vele.


Ha úgy érzed,még szereted és látod vele a KÖZÖS jövőt,akkor valahogy megoldjátok.Ehhez ő is és te is kelletek.Őszintén kell egymással beszélni és nem felkapni a vizet.

2014. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!