Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A segitségeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim0012 kérdése:

A segitségeteket szeretném kérni! Szerintetek mit kellene tennem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátnőm a hétvégén bulizni volt,osztálytársa szülinapján.

Evvel semmi baj nem lenne csak az ,hogy kértem arra ,hogy ne igyon semmilyen alkoholt.

Másnap az anyukájátol tudtam meg hogy büzlött az alkoholtol, ráadásul össze hányta magát. Ha elmondta volna megbocsájtom ,de ő szentül álitotta hogy csak egy félkorty bort ivott. Aztán már azt hogy egykis vodkát is.

Szoval a lényege a kérdésemnek az lenne hogy mit tegyek??

Mert tutam hogy menni fog,és könyörögtem neki hogy ne igyon mert ha igen vége köztünk,de ő mégis megtette.

Az is probléma hogy az osztálytársai akikkel volt az eggyik iskolában ráhajtott a másik az egyik exe,a végén kiderült az is hogy ott volt egy teljesen ismeretlen srác is... Nemtudom mit kellene tennem megbocsájtsak vagy tartsam be az igéretem?

Mert ő azt álitja nem csalt meg ,de ugyan ennyire biztos volt abban is hogy csak egy félkortyot ivott. Szerintetek mit kellene tennem ? És ő kijelentette hogy én nemvalaszthatom el a barátaitol(itt jegyezném meg hogy az osztálytárs és a barát között elég sok külömbség van!)

Szerintetek normalis ha valaki 14-15-16 évesen iszik? Vagy csak én vagyok befásulva?



Ui.: elnézést a helyesìrási bakikért!!



2014. okt. 6. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, keress mást! Ha most hazudott akkor máskor, másrol is fog. Téged meg nem venne komolyan...
2014. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hazugság egy igen összetett dolog... nem csak azért hazudhatott mert eltitkol valamit, hanem azért is mert fél hogy elveszít téged! Gondold végig ezt és beszéld meg vele... Egyébként nem normális, de átlagos hogy valaki iszik alkoholt annyi idősen (sajnos).


Valószínűleg keveset akart csak inni hogy ne legyen cikizve miatta hogy nem iszik és pohár poharat követett. Én biztosan megbánnám később ha megbeszélés nélkül dobnám ezért...

2014. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem fogom ott hagyni, majdnem 2év után. Nagyon nagyon szeretem, hiába hazudott megbeszélem vele és.remélem olyan lesz minden mint eddig!
2014. okt. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!