Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene tennem? Kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánatos71 kérdése:

Mit kellene tennem? Kérem a segítségeteket, és a tanácsotokat. Volt egy tökéletesen, boldog házasságom (legalábbis azt hittem, akkor még, hogy az volt).

Figyelt kérdés
A férjemmel 2 éve kikezdett egy nő (tudomásom szerint, eddig is csak nős férfiakkal volt dolga, ez miatt, már munkahely váltásra is kényszerült, így került a férjem munkahelyére is).A férjem megcsalt, bevallotta, elment, másnap visszajött. Ez volt 2 éve. Megbocsájtottam, Ő a tenyerén hordozott és imádott engem. Én persze nem nagyon tudtam feldolgozni a dolgot, szép kis depresszió, stb.Mikor már kezdtem jól lenni és tényleg újra bízni benne, és elhinni neki, hogy ez tényleg csak egy egyszeri tévedés volt, akkor most a családi nyaralásunk után egy héttel, láttam hogy megváltozott. Persze nem állt elém, én kérdeztem rá, és azt mondta, hogy lehet, hogy élete legnagyobb hibáját követi el, és szeret bennünket, de neki úgy érzi, hogy most mennie kell. Persze a nőhöz, aki ez alatt az idő alatt is a munkahelyén maradt a férjem közvetlen közelébe. Én mondtam, hogy menjem. A lakásból pár ruhadarab kivétel semmit nem vitt el, mindennap jön a kislányra vigyázni, amíg dolgozom. (eleve úgy dolgoztunk, hogy váltott műszakba, hogy a 10 éves lányunk vigyázását meg tudjuk oldani. ) Kedves, mondja, hogy szeret, hiányzunk neki, és iszonyú boldogtalannak tűnik, amit nem is nagyon titkol. Így már végképp össze vagyok zavarodva. Evvel a helyzettel nem tudok mit kezdeni. Szinte naponta töri össze a szívem újból és újból.Én őszintén szerettem és szeretem a mai napig is. Azt is biztosra veszem, hogy a nő nem a szerelmet keresi és nem boldoggá akarja tenni, csak kihasználni. ketyeg a biológiai órája és még mindig egyedülálló, és nem volt igazán rendes kapcsolata sosem, hisz csak nős férfiakat sikerül eddigi életében elcsábítania. Neki mindegy, hogy, ki csak valakije már legyen, akit megkaphat. A helyzet, hogy mi boldogtalanok vagyunk, Ő is boldogtalan, hogy a nő így az-e, az meg nem érdekel, de a mi kis családunkat azt szét szedte, de még boldoggá sem tudja tenni a férjemet, de szerintem ez nem is érdekli őt olyan nagyon. Mit tegyek most?

2012. aug. 24. 08:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a férjednek is mondd el, amit a végén leírtál, hogy így most senki nem boldog. Ha hazajár, akkor minek ment el? ezt nem értem. Üljetek le megbeszélni, hogy akkor most véget akar vetni az egész kapcsolatnak vagy fél lábbal itt is meg ott is, mert az úgy senkinek sem lesz jó. A kislányotok is észre fogja venni, hogy valami nem stimmel, de akkor mit fogtok neki mondani? különösen a férjed. Az jó, hogy hazajár vigyázni rá, de ez neked is fájdalmat okoz minden nap és lehet, hogy a lányotoknak is fog. Nem azt mondom, hogy küldd el, ő már elment magától, de annyit tisztázzatok, hogy akkor itt vagy ott.
2012. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Fogadd vissza. Ne mint férjet, hanem a szó szoros értelmében vett szex nélküli élettársat. Ha kialakul újra valami, ha tudsz bízni, akkor léphettek magasabb szintre. Ha nem hát mindent megtettél. Tulajdonképpen a leírtak alapján majdnem együtt éltek ebben a helyzetben is.
2012. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
ha a férjed elment enged el ,old meg a gyerek vigyázást másképp.Ne találkozz vele minden nap.Kicsit legyetek egymás nélkül.Ha a férjed megtette hogy egész idő alatt hazudott mert gondolom amíg te azt hitted hogy hű hozzád addig is a nőt ketyingette.másképp nem hagyott volna el titeket.
2012. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Kicsit kiegészítem. Nem a férjem esküszik, és ne kérdezzétek, de tényleg elhiszem, hogy a szóbeli úgymond flörtöknél több a kettő közötti, úgymond 2 év alatt nem volt semmi és testileg nem csalt meg. És igen azt is felajánlottam neki, hogy megpróbálom valahogy megoldani, hogy ne kelljen neki idejönnie, ha csak magától akar. De erre Ő azt mondta, hogy Ő szívesen jön. Szerintem pont azért sikerült "elcsábítani", mert izgatta a más, a valami új stb. De hogy most megkapta, már annyira nem élvezi. De könyörgöm, csak 1 hónap telt el, ha ez részéről szerelem volt, akkor milyen, ha már egy hónap alatt rájött, hogy mégsem boldog. Mi mikor összekerültünk, nem hónapokig, hanem évekig voltunk halálos 100 fokon égő szerelemmel. De persze az igaz, hogy 10 év után, már biztos más, és lehet, hogy unalmas, de könyörgöm, ezért még nem kell tönkretenni egy családot. Sajnos nekem a legnagyobb félelmem, hogy Ő már rég megbánta, de így hogy másodszorra csinálta, már maga sem tudja a visszavezető utat. 40 éves, a munkahelyén is elég elismert, és mostanra már tudja sok ember, és szerintem csak büszkeségből már nem akarja magát kiröhögtetni, ezzel az ide-oda költözéssel. És most egy ilyen miatt leszünk mindannyian boldogtalanok?
2012. aug. 24. 08:56
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldható hogy a gyerekre valaki vigyázzon akkor ne találkozatok egy ideig.Mondjuk 1hónap.Ez idő alatt átgondolhatja mit akar,és döntsön.

Látom az irásodból te visszafogadnád,de neki kell meghozni a döntést hogy akar vagy nem.

2012. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom a helyzetet. Én el sem tudom ezt képzelni, hogy élném túl, főleg, hogy én is szerelmes vagyok a férjembe. Én egyértelműnek látom, hogy vissza fog térni hozzád. De azért ne add olyan könnyen a dolgot! Légy mindig csinos, vidám (tudom, hogyez nagyon nehéz lehet), ne azt érezze, hogy nélküle nem bírsz létezni se. Érezze, hogy mekkora hibát követett el. Visszafoadnám, de azért dolgozzon meg érte. Ne add könnyen, és a hálószobádba ne fogadd vissza, csak, ha nagyon megdolgozott érte. Most neked kell a csábítónak lenned! És ne szégyelld, hogy még ezek után is szereted a férjedet! Az mondjuk számomra érthetetlen, hogy azért ne merjen hazaköltözni, mert kiröhögteti magát. Ilyen nincs! Amúgy a nővel nem sokáig marad, ez szerintem százas. Az a nő meg szégyellheti magát, de persze az ilyen nem szégyenli, mit érdekli őt egy család széttiprása. Mondjuk, szerintem csak azt lehet elcsábítani, aki kapható rá. Ha a férjed nem lett volna kapható, akkor a nő a feje tetejére állhat, akkor sem tud semmit elérni nála. De az ember gyarló és olykor nagy hibákat követ el, mint a Te férjed, de én hiszem. hogy ezt belátja és azt is, hogy örülhet, hogy olyan felesége van, mint Te, aki még ezek után is hajlandó lenne megbocsátani, visszafogadni, mert szereti. Ez az Igazi Szerelem, Szeretet, a Jóban-Rosszban. Le a kalappal előtted! Kitartást és sok erőt kívánok Neked!

2012. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Most ezek szerint a férjed a nőnél lakik? vagy külön elment albérletbe? És a két év alatt folyamatosan együtt dolgozott a nővel, de állítása szerint csak most csalt meg megint, a nyaralásotok után?


Nézd, azt nem tudom, hogy mit érez a nő iránt, de ami biztos, hogy lelkiismeret furdalása van. Amit azért van, mert elhagyta a családját egy másik nő miatt, vagyis kudarcot vallott mint férj. De ez nem jelenti azt, hogy rájött hogy téged szeret. Csak annyit, hogy fáj neki hogy hibázott. Persze, szeret, a gyerekét meg különösen, de nem tudni mit érez igazából. Ezt csak tőle tudod megkérdezni. Talán nem ártana tisztázni, hogy mégis miért csalt meg.

2012. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

nagyon naív vagy,amit megértek,gondolom kevésbé fáj ha nem azt látod ami előtted van.


a férjed ezek szerint azóta is tipródik,mert kell neki a másik nő. valszeg nagyon,ha 2 éve alatt sem múlt el az érzelem és újra nála van. azt ne ved készpénznek h a nő csak kihasználja és h a pároddal nem volt semmi ennyi idő alatt,és most sem amikor hozzá ment,nála van? senki nem tud egy családot szétszedni ha az működik és ezt te is tudod,csak könnyebb a nőt elővenni,pedig a férjed a ludas.



persze még tipródik,de akkor is a nővel van,nem veled.


hagyd abba a férjed sajnálgatását és a nő szapulását és lásd be: ők ketten együtt vannak,voltak és ezek szerint lesznek is,és a férjednek valószínű h a kislány miatt nehéz a döntés,nem miattad mert ő már a másikat választotta

2012. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

40 éves és elismert,nem akarjakiröhögtetni magát stb. ezzel csak te áltatod magad. 40 és,nem 80,fiatal ember,simán új életet kezdhet,új családot alapíthat. lelkiismeret furdalása van,de már nem téged szeret,be kell látnod. megcsalt 2 éve,majd elhagyott ugyanazért a nőért!! őt szereti már 2 éve!! kizárt h csak flört volt-van,azért nem hagyja el valaki a családját! kicsit gondolkozz!!


ha legközelebb találkoztok,legyél határozott és mond meg neki,h ne szórakozzon,ha a nő kell neki,csomagoljon és menjen szépen,a te életed nem átjáróház. kérd meg h maximálisan legyen őszinte nem vagy te egy mimóza akit kímélni kell megérdemled h őszinte legyen

2012. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm ugyanígy volt,ő 3 gyereket hagyott otthon. szerelmes lett,lelépett,a lelkiismerete visszavitte,de a csaj járt folyton a fejében. még 1 évig bírta,aztán újra elment. azóta is rengeteget segít ő is,hozza-viszi a gyerekeket stb, de a másikat szereti. ő is 40-es,elismert,stb. barátok,kollégák hamarabb tudták.
2012. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!