Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki uralkodni akar rajtam mit kell tennem, hogy ennek alárendelődjek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a szerelmemnek az a lényeg, hogy uralkodjon rajtam, és ezt el is mondta, de nem tudom, hogy mik az elvárásai.Nem tudom, hogy az esne neki inkább jól ha tepernék utána és ezzel érezné,hogy uralkodik felettem, vagy inkább hagyjam,amikor azt érzem,hogy nem akar most éppen velem foglalkozni és az imponál neki.

2014. okt. 3. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
"szerelmem" " nem akar most éppen velem foglalkozni"=>ő nem a szerelmed!
2014. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem egyenrangú társa akarsz lenni, hanem engedelmes alárendeltje, akkor csak gondolj arra, hogy mit tenne az adott szituban egy hűséges rabszolganő (pl. ha ura veri, megalázza, azt is zokszó nélkül tűri, vagy azt is ha ura éppen másik nőben leli kedvét).


Tényleg ez a célod? :)

2014. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindig legyél kiszolgáltatott és megalázott, az nagyon fontos!


Csak a fal mellett merj mozogni, és néha kérd, hogy üssön meg, mert rossz voltál. Meg soha ne élvezz el szex közben - próbálj másra gondolni, mondjuk orrváladékra!


Gyakran vesd magad a padlóra, és ócska ruházatban mintegy töröld fel a padlót a testeddel! Időnként verd a fejed a falba, és mondd azt, hogy "most jobban érzem magam"!


Jó lesz ez, meglátod!!!


A boldog, egyenlőségen, kölcsönös odafigyelésen, kiteljesedésen és megértésen alapuló párkapcsolatok ideje lejárt!

2014. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiérdemelted,vagy csak úgy jött ez neki?
2014. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne hagyd neki.. gondolom nem tart kést a torkodhoz..
2014. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne hülyeség tudni a nemed.
2014. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2014. okt. 6. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szexben akar uralkodni? Vagy az egész életed felett?
2014. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát az életem felett és felettem, a kapcsolatunkat illetően. Mikor találkozzunk, mennyi időt, ilyenek...
2014. okt. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!