Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » OLVASSÁTOK EL! Szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OLVASSÁTOK EL! Szeretném feltenni nektek a kérdést, hogy ti kit választanátok, ilyen helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval... véget ért egy olyan sosem volt kapcsolatom egy gyönyörű lánnyal, akivel 1 év alatt csak szenvedtünk egymással, mert nagyon erős személyiségek vagyunk egymásnak. Egyszerűen nem ment egymásnak, de őrülten szerettem és talán most is.. nem tudom kiverni a fejemből. Egyébként sokat szenvedtem mellette és nem akart észrevenni, a szerelmemet sem fogadta el, csak maga mellett tartott. Viszont most van egy lány, aki imád és elég komoly, vele sokkal több a közös és "elérhetőbb" csak bezavar nekem még a másik szerelem. Szóval te kit választanátok? Mert még az előző itt van.

Szóval:

- egy hatalmas szerelem ami most is parázslik de esélyes nagyon h nincs jövője

- vagy egy hozzád, korban egyidős, elérhető lányt, aki imád és jó vele a szex, és te is imádod.



2014. szept. 29. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, mert te még az exedet szereted, ezért az új lányt átvernéd, mert exed árnyékában lenne.
2014. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiskutyája ne légy egy csajnak sem, ha férfiként való közeledésedet elutasította, és csak lelki szemetesnek tart, akkor lépj tovább.


A másik csajjal próbáld ki hogy alakulnak a dolgok, ha jól akkor a régi csajt elfelejted, ha nem a legjobban, akkor is ha van csajod, akkor másik csajok szemében is versenyképesebb férfi példány leszel, akár az előtt a csaj előtt is, aki eddig kiskutyájaként tartott.

2014. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat.

Miért választanád az elsőt, ha több rosszat kaptál tőle, mint jót? Nem is értem, hogyan nevezheted nagy szerelemnek, amikor leírod, hogy nem akart észrevenni, nem fogadta el a szerelmed, csak maga mellett tartott. Ez max. a te részedről volt szerelem.

Persze ha a második lányt nem tudod szeretni, akkor inkább hagyd. Ne legyél vele olyan, mint ez a lány veled.

2014. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismeros a helyzet, epp ezert tudom, milyen nehez nemet mondani arra, hogy ujrakezdd az elso lannyal, megis azt mondom, hogy mindenkeppen eroltesd meg magad, es probald ot elfelejteni. Viszont a masik lannyal szemben nem lenne korrekt, ha ugy mennel bele a kapcsolatba, amig az exedet szereted, ugyhogy hacsak nem tudod biztosra, hogy tul tudod tenni magad vegleg az exeden, ne szurj ki szegeny masodikkal.

Konnyu ilyenkor vegul ket szek kozott a padlora esni, es ott is pofara, de csunyan.

2014. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!