Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szakítás után sok idő elteltével is szereti az exét?

Figyelt kérdés
és sikerült újra összejönnötök?
2014. okt. 6. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én. Amikor szakítottam a barátnőmmel, akkor hónapokig még kötődtem hozzá értelmileg. Aztán egy idő után már új életet kezdtem, de ő felbukkant az életemben, hogy kezdjük újra. Mivel még mindig szerettem, ezért újrakezdtem vele, és azóta is együtt vagyunk.
2014. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

örülök neked, nektek! :)

én is szeretném, ha velem is megtörténne. :(

2014. okt. 6. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:

7 év soknak számít? :S

(Nem fogunk újra összejönni.)

2014. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ebben biztos vagy? azóta nincs is párod?
2014. okt. 6. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem még midnig , pedig több év és férjem is van.
2014. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok, bár persze ez már nem ugyanaz a szeretet, mint régen...


Próbálkozom, próbálkozom:)), de tartós kapcsolatom azóta nem volt.

2014. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit javítom magam: "érzelmileg"*. Tehát érzelmileg kötődtem hozzá. Nos, köszönöm szépen, viszont ez nem túl gyakori eset, amikor sikerül újrakezdeni egy kapcsolatot, ráadásul úgy, hogy az működjön is normálisan. A legtöbb esetben jobb új életet kezdeni. Én is ezt tettem, csak nekem ugye felbukkant az exem, aki azóta ismét a barátnőm lett.
2014. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:( én is szeretném visszakapni, számomra ő a nagy Ő. :(
2014. okt. 6. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as, 6-os vagyok: Azért ezzel vigyázz! Ne menjenek el arra az éveid, hogy egy álmot kergetsz. Az, hogy azt mondom, ennyi idő elteltével is "szeretem" az exem, és hogy az eddigi életemben ő volt számomra a "Ő", nem jelenti azt, hogy nem vetettem számot a helyzettel (hogy ez már a múlt, és tovább kell lépni) már évekkel ezelőtt.


Nem hiszem, hogy csak egyetlen emberrel lehetünk boldogok, ha ezt hinném, lehúzhatnám a rolót, mert akkor biztos, hogy "az az ember" már elment...

2014. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!