Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 alatti lányok! Valaki kapcsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 alatti lányok! Valaki kapcsi?

Figyelt kérdés
15/F
2014. okt. 6. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Fölötti már nem jó? Ejnye bejnye.
2014. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na b*ssza meg...én már pont nem vagyok benne xD
2014. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kapcsi? a csajok mondanak ilyeneket!

13/L

2014. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)
2014. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak is
2014. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

leckéd kész van..? aztán nekem nem ám 4 év múlva meg az érettségi tételeket irogatod ki, h segítsünk megoldani?!

ja, és kapcsi? már mint cappuccino? jöhet.

2014. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oksi. :3 *sarcasm off*
2014. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kapcsolat ? De hat nem tudsz rola semmit az interneten keresztul barki barmit mondhat :D a masik meg tavkapcsolat az pedig szar :) remelem tudtam segiteni 14 l
2014. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem? Jön mondjuk Jolán, meglátja a felhívcsit a kapcsira, azt mondja rá igen és onnantól Ödön és Jolán járnak pedig még egy szót nem váltottak? Kérdező előbb beszélgess velük aztán akarj kapcsit. De szerintem te kizárólag dugcsizni akarsz...
2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!