Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan miért szólnak le azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért szólnak le azért mert 16 évesen szeretnék lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
Feltettem egy máa témájú kérdést ezzel kapcsolatban (fogamzásgátlás) és sorra kaptam a privátokat hogy mekkora r@bi vagyok, még ráérek stb...Szerintem tizedikesen már nem korai ha van egy megbízható barátom akivel tényleg nagyon jó a kapcsolatom, és már több esetben is bebizonyosodott hogy számíthatok rá mindenben.
2014. okt. 6. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eszetek, hogy védekezzetek és nem lesz még egy "Terhes vagyok?" Akkor sztem mehet. :)
2014. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pl ha ki kell nyalni?
2014. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lényegtelen ki mit mond, te döntesz, és csakis te. A felnőttség mércéje ez.

És óvszert javaslom. (a védekezés is az :D)

2014. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenyek. Fiúk azért, mert nekik nincs / nem volt kivel lefeküdni 16 évesen, lányok azért, mert nem volt (ilyen korban) jó, megbízható kapcsolatuk.
2014. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Tudod mit? Feküdj le vele, nem érdekel, sőt biztosíthatlak, hogy senkit mást sem érdekel itt, hogy mit csinálsz a saját kis életeddel. A nálad idősebbek meg mind hülyék akik azt javasolják, hogy ne tedd mert megbánod. Neked van igazad mindenben, így csak te tudod mi a legjobb neked, mindenki más meg elmehet a p*csába. Cső.
2014. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nyugi nem szólt le senkit a csaj csak azt kérdezte, hogy 'miért'? Azért nem kell máris leoltani szegényt.
2014. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az itteniek 99%-nak még 25 éves kora felett sem jut avagy fog jutni pi*na. Ez a marha egyszerű oka.

A saját csalódottságukat, keseredettségüket, irigységüket vetítik rád.


16 éves korban már a legtöbben túlesnek az első alkalmon. Nem osztani kellene a magasröptűt, hanem felhívni a figyelmet a védekezés fontosságára. Ennyi.



24F

2014. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

"Az emberek szeretnek bíráskodni, mivel amíg mások fölött ítélkeznek, addig nem kell a saját nyomorult életükkel foglalkozniuk. Ránk mutogatnak, ahelyett, hogy magukba néznének."

Marylin Manson


Ezért.

2016. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!