Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom semmilyen férfimunkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom semmilyen férfimunkát nem hajlandó elvégezni a ház körül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hónapja nem nyírta le a füvet, és én nem tudom megcsinálni, mert fűkasza van, és nem értek hozzá.

Nem akarja megszerelni a konvektort, pedig lassan fűteni kell. Nem csinál függönykarnist, pedig lenne hozzá cucca, és meg tudná heggeszteni, olcsóbb lenne, mint boltban megvenni.

Minden kacatot hazahoz amiről azt hiszi hogy jó lesz valamire, de mivel a sufni már tele van, csak lerakja a cuccokat, és nem pakolja el.

Ezek mind mind olyan dolgok, hogy ha akarnám se tudnám őket megcsinálni. Ráadásul mostanában sokkal több pénzt keresek mint ő, és nem hajlandó többet dolgozni, viszont nagy előszeretettel szórja a közösen félretett pénzünket.

Hiába próbálok rendet tartani, simán bejön a lakásba sáros cipővel, a szemetet az egy méterrel arréb lévő kukába nem képes kidobni.

Nem értem, mit csinálok rosszul, miért nincs kedve semmihez? Én vagyok a hibás? Tudom hogy most mindenféle válaszokat fogok kapni, de szólok előre hogy már akkor is ilyen volt mikor még együtt se voltam vele, csak gondoltam azért a saját portáján csak nagyobb lelkesedéssel fog rendet tartani, mint a szüleién.

Mit csináljak vele? Már nem bírom ezt a disznóólat, arra pedig nem vagyok hajlandó hogy fizessek egy idegennek, amíg ő egész nap csavarog, kocsikázik és döglik otthon.

Se a szép, se a csúnya szó nem használ neki. Ha veszekszem vele, képes megfenyegetni, hogy ki leszek rakva otthonról. Amúgy amihez kedve van, azt megcsinálja, csak az a baj, hogy ezeket én is meg tudnám, pl mosogatás, főzés, felmosás.


2014. okt. 6. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Én vagyok a hibás? "


Igen, mert ilyen emberrel élsz együtt.

2014. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Kinek a tulajdona az a ház, amiben éltek?
2014. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem szeret téged
2014. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

"már akkor is ilyen volt mikor még együtt se voltam vele, csak gondoltam azért a saját portáján csak nagyobb lelkesedéssel fog rendet tartani, mint a szüleién."


MEGÉRDEMLED. Ha volt annyi eszed, hogy egy ilyen igénytelen emberrel összeállj, akkor tűrd is el!!! Mégis miféle buta asszony lehetsz te, hogy azt gondolod, hogy aki otthon, hazai környezetben nem képes rendet rakni, majd egy teljesen új környezetben megváltozik? Nem a csávó a legnagyobb hibás, mert ő már alapból ilyen igénytelen volt, hanem te, hogy kikezdtél vele.

2014. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Albérlet.
2014. okt. 6. 18:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki inkabb egy lakas lenne jo, ahol semmifele ferfimunkara nem lenne szukseg.. vannak ilyen tipusu ferfiak, ha maskulonben jol kijossz vele, akkor ne eroltessed.. van Aki utalja az olyan munkakat Amit felsoroltal, van Aki meg imadja..attol meg lehet jo ember. Funyirast kosd ossze egy barati bogracsozassal, hogy elhivhatnank a haverokat, foznenk egy jo kis bogracsost addig lenyirnatok a fuvet stb.. valami pozitiv dologgal osztonozd. de ha nem megy vegyetek normalis benzines funyirot (ne elektromossat) es akkor nyirjad te.
2014. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már bocs, de azért ilyeneket ne írjatok már hogy nem szeret! Inkább a 6-os volt hasznos.
2014. okt. 6. 18:48
 8/19 anonim ***** válasza:
Tápos gyerek.."léhütõ"
2014. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

költözz hozzám:)

hagyd a fenébe az ilyet,egyedül majd megtanulja mi az a házimunka vagy belerohad a koszba:D

amúgy tényleg nem nagyon szeret:/

2014. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát pedig tuti h nem szeret téged, ha én szeretek egy csajt a kedvéért akármilyen munkát elvégzek, mellesleg lehet h megcsal téged, azért csavarog mindig
2014. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!