Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülyeség elvégezni egy ilyen...

Hülyeség elvégezni egy ilyen lehúzós PUA tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Továbbra sem az lenne a célom, hogy nőket verjek át, hogy minél előbb lefeküdhessek velük...

Vajon több önbizalmat adna maga a tanfolyam, mint amennyit elvenne az, hogy bedőltem nekik?


2013. nov. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2013. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szükségtelen. Én is el akartam menni, de aztán az életemben kemény dolgok történtek aminek hatására elkezdtem férfivá érni, ettől pedig a csajozás is magától értetődő, egyszerű dologgá vált amit csak csinálni kell, ezt pedig nem lehet pénzért megkapni. Mindenkinek a saját életében jön el a változás, és akkor beavatottá válik.
2013. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs csak kimosnák az agyad, hogy márpedig át KELL őket verni, a szerelem nem létező dolog, minden kapcsolat dominanciaharc meg a többi marhaság. Inkább éld az életed és várj egy olyan lányra/nőre akinek inkább így felelsz meg és nem egy bőgőmajom pua kell neki.
2013. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se költsd ilyesmire a pénzedet.


Legtöbbször azon múlik a csajozás, hogy oda mersz-e menni egy lányhoz!


Ha kell utazz el egy közeli de idegen városba számodra. Keress egy parkot, buszpályaudvart bármit, ahol sokan megfordulnak és random menj oda lányokhoz.

Akármivel megszólíthatod.


Nemrég láttam egy PUA videót, ahol a sárc odamegy egy lányhoz, és annyit mond neki, hogy "megláttalak, nagyon aranyos vagy és gondoltam idejövök, meg amúgy is csak pár méterre voltál". Ezzel a dumával ment oda. Ehhez szerintem nem kell PUA tanfolyam. Ez egy mindennapos leszólítás...


BÁTORSÁG! Mi van ha visszautasít? Semmi. Idegen városban idegen emberekkel próbálkozz. Valószínű életedben nem látod többé, ha esetleg nem sikerül, vagy ciki lesz.


Hajrá, hajrá :)

2013. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PUA tanfolyam? az meg mi???
2013. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se koltsd ilyenre a penzed. Inkabb gyakorolj. Csak tet nelkul beszelgess az emberekkel, nem kell rogton olyan csajjal kezdeni aki bejon. Csak kezdj el beszelgetni barmirol.

Plusz, legyen valami erdeklodesi korod, amirol tudsz beszelni.

Es az itteni kozhiedelemmel ellentetben, a lanyok szeretik a normalis pasikat, (aki a csajokat hibaztatja a kudarcaiert az a kerulendo kategoria, es ne aggodj, messzirol erzodik, ha egy pasinak negativ a hozzaallasa)

2013. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,,PUA tanfolyam, az meg mi"? pick up artis-felszedő ember, felszedő művész. csajozáésról, párkapcsolatra felkésztő ember, aki ellát tanácsokkal, segíti fejleszteni az önbizalmadat. nagyrészt saját tapasztalatai alapján.


[link]

2013. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DreamWeaver ***** válasza:
Nem saját vélemény; azért ez a project kicsit összetettebb annál, mint pár egyszerű mondattal odamenni egy lányhoz az utcán. A PUA honlapon többek közt arról tájékoztatnak, hogyan menj oda a lányhoz, hogyan közelítsd meg, hogy egyrészt ne forduljon el Tőled élből, mint egy szokásos krisnás térítőtől. Hogyan kelts vonzalmat az adott lányban. Milyen legyen a megszólalásod, a hengsúlyod, stb. Milyen legyen a testtartásod, az arcmimikád. Ha mindez nem okés, akkor bármilyen szöveggel nyithatsz, nem fog összejönni. És ami talán mindennél fontosabb; ha bármilyen szorongás, vagy félelem van Benned, bemagolhatsz 10ezer nyitómondatot, akkor sem fogsz merni odamenni a csajhoz az utcán. Egy tréningen viszont folyamatosan ott vannak körülötted az oktató srácok, bíztatnak és figyelik azokat a mozdulataidat, amiket Te nem látsz meg, mert éppen be vagy fosva. És ahogy végeztél a beszélgetéssel a lánnyal, a srácok rögtön elmondják Neked, mi volt jó, mit rontottál el, stb. A véleményem az, hogy ha elmész egy ilyen tréningre, az mindenképpen tapasztalatot fog adni Neked, azt mondják önbizalmat is. Nem veszíthetsz.
2013. nov. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!