Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az első az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az első az életemben! Hogy változtassak ezen? Többi lent!

Figyelt kérdés
A baj az, hogy sokszor féltékeny vagyok, kiakadok ha kikapcsolja a telóját(de van hogy lemerül, persze én rögtön nem arra gondolok...) mindig rosszra gondolok, ha pl késik vagy akármi, állandóan idegeskedek emiatt, mert hülye vagyok. Hogy változtassak ezen? Vagy hogy értékeljem át ezt, hogy ne aggódjak?? 19/L
2014. okt. 6. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és állandóan agyalok h vajon mit csinálhat ... :(
2014. okt. 6. 22:35
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem változtathatsz ezen, örökké ő marad az első az életedben. Hacsak az időutazást fel nem találják, és nem lesz lehetőséged hozzáférni a technológiához...
2014. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. úgy érti, hogy neki a barátja most a legfontosabb


...nem az első, aki betette neki...

2014. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pfff mindenesetre baromira türelmes a párod...nagyon szerethet ha ezt mindig elviseli...
2014. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, olyan barátot kellene szerezned, aki miatt nem kell aggódni semmilyen szempontból.
2014. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj visszavenni,vagy pedig mégtöbbet találkozni vele. Gondolom sokat vagytok távol egymástól és azért vagy ilyen.
2014. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!