Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik mostanság sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik mostanság sokan a külsőt?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom a lányokat itt hogy szidják a pasikat hogy ők csak a pucsitós,kerek fenekü fiatal pipikre buknak..

A szerényebb leányzókat észre sem veszik. Akkor hadd mondjam el hogy már régóta együtt vagyok egy lányal,

akinek lógnak a mellei,feneke nincsen,jó pár foga van mert tönkre mentek de nincs pénze megcsináltatni,és arcra

is nagyon öreges,sokan elhagytak a barátaim,kiközösitettek ez miatt,hogy egy ilyen lányal összejöttem. Mondva hogy én jobbat érdemelnék,fiatalabbat és szebbet. Olyat add nekem ő amit senki más,olyan belső értékei vannak hogy másban ezt nem találtam meg. Mindig bújik hozzám,bármit ha szólok neki nem flegmázik hanem figyelmes és segitőkész,sok szenvedésen ment át és talán ezért lehet jobban igényli a szeretetett,sosem veszekszünk ami szerintem a mai világban elég ritka ahogy elnézem a kapcsolatokat. Szóval én tényleg nem a külsőre megyek,mint ahogy itt olvastam is sokszor már,hogy azt mondják nem fontos a külső,a belső jobban,aztán a valóságban meg nem igy gondolják persze..


2014. okt. 7. 08:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
En meg azt vettem eszre hogy a szerenyebb lanyok is a helyes,izmos,nagyhangu pasikat veszik eszre.
2014. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én sem a külsôre megyek, de amit te leírtál már az is szélsôséges. :/ Ha csak nem kamu, amit abból gondolok, hogy Pl.: Miért nem adsz neki pénzt a fogaira? Meg azért nem mindennapi a sztori... :/
2014. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem személy szerint fontos az, hogy testileg is vonzódjak a páromhoz, mert nem csak közeli jó barát akarok vele lenni, hanem sokkal több. Nyilván a külső iránti vonzalom nem elég egy párkapcsolathoz, legfeljebb egyéjszakás kalandhoz, de attól még fontos.

A külső jegyek baromira fontosak, mondhat akárki akármit. Látszik belőle, hogy a másik mennyire egészséges, mennyire igényes és ezekből lehet alapozni gyermekvállalásra, családalapításra, úgy általában a közös jövőre. Ha valakinek láthatóan rossz egészségi állapota van (netalán olyan, ami öröklődik, látszik rajta, hogy a gének szintjén nem teljesen klappol minden), akkor kevésbé lesz vonzó, mint azok, akiknek láthatóan minden rendben van sejtszinten is: arányos, szabályos, alapjában véve jó megjelenésű.


Persze, mondhatnánk, nem vagyunk állatok, és igen, ezt is bizonyítja, hogy akármilyen jól néz ki valaki, nem megbocsátható nála sem a többnejűség, házasságtörés, etc. És igen, én személy szerint akkor sem jövök össze valakivel, ha eszméletlen jól néz ki, igazi fürdőruha modell, de közben: buta, igénytelen, arrogáns, és úgy általában rossz természetű. Egy életre tervezünk, csak a külsőt önmagában nem lehet nézni, de a termékeny időszakunkban, amikor már a családalapítás lassanként akár téma is lehet, bizony-bizony vannak szempontok, amik nem elhanyagolhatók.


Lehet lepontozni, utálkozni, szidni, ez csak egy személyes vélemény, ami alapján én választok párt, másnak nyilván lehetnek más értékrendjei, módszerei, illetve a kérdezőhöz hasonlóan lehet másnak is teljesen sokadrangú a partnere megjelenése.

2014. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A belső fontosabb, de ha valakit csúnyának tartunk, nem jövünk össze vele, ilyen egyszerű. Te is biztos látsz valami szépet külsőleg is a barátnődben, ha nem, az elég szomorú.
2014. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

ma 08:37


Lakáshitelem van,amit havi 100-al törleszteni kell,és akkor még nem is ettem,persze gyüjtőgetnék a fogaira is,de sajnos nem olyan egyszerü..Lakás azért csak fontosabb hogy ki ne lőkjék az embert..

2014. okt. 7. 10:55
 6/30 anonim ***** válasza:

most ezzel magadat isteníted, hogy te bezzeg milyen jó arc vagy, különb másoknál? oké, szép sztori (bár a fogait azért megcsináltathatná, mert ez igenis igénytelenség), de nem tudom, az emberek mikor fognak már túllépni és nem siránkozni nonstop azon, hogy igen, tényleg számít a külső. régen is számított, az őskorban is meg a középkorban is meg 50 éve is, az már más kérdés, hogy mi volt a szépségideál. számít a férfiaknak is, nőknek is. csúnyáknak is, szépeknek is, maximum nem mindenki kaphatja meg azt, amit szeretne. MINDENKINEK számít a külső, ne legyünk már álszentek. persze az nem normális, ha valakinek CSAK a külső számít és inkább választ egy tökéletesen kinéző, ostoba, bunkó valakit, mint egy olyat, akinek esetleg vannak hibái (nem egyenlő a bűnrondával!!), de a belső értékei meg kompenzálják ezt.


senki nem tud olyannal együtt lenni, akitől undorodik. nem apró szépséghibákra gondolok, hanem arra, amikor valaki konkrétan annyira visszataszító valamiért, hogy nem tudnál hozzáérni, megcsókolni stb. sajnos hiába tökéletes valaki belülről, hiába intelligens, aranyos, kedves, ha két fejjel kisebb nálam és rocog rajta a háj és semmi vonzót nem találok benne, akkor nem fogok vele összejönni. lehet mondani, hogy felszínes vagyok, de egyelőre még megtehetem, hogy ne legyek együtt csak azért valakivel, mert nincsen jobb. kompromisszumképes vagyok, de bizonyos határokon belül.

2014. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

ma 09:25

Nem szánalomból vagyok vele ha erre akartál célozni.

Nem tudom mi abba az olyan hihetetlen hogy v kinek a viselkedése,megszépiti önmagát is.

2014. okt. 7. 10:57
 8/30 A kérdező kommentje:

ma 10:57

Ez a magyar mentalitás :)

Oltani és osztani minden jóérzésü embert.

Soraidal csak magadat minösited.. :)

Nem istenitem magam,csak megosztottam a történetem.

Hagy döntsem már el nekem mi a fontos és mi a szép.

Nem csoda ha ilyen válaszolók miatt itélkeznek itt az emberek,mint amilyen te is vagy. Szánalmas vagy. :)

2014. okt. 7. 11:00
 9/30 A kérdező kommentje:

ma 10:57

"Nincs pénz a fogaira"

Na már megint a pénz. :)

Akinek nincs pénze már nem is lehet szeretni? :)

Mennyi képmutató pénzéhes liba van itt..:)

Telne rá ha lenne olyan munkája amivel keresne elegendő pénzt.


Szerintem szégyeljétek magatokat,aki csak a pénzt és a külsőt nézi..:) Szánalmas népség :)

2014. okt. 7. 11:02
 10/30 A kérdező kommentje:
A normális embereket mindig kinézik a nagyszájúak, mert valamilyen burkolt formában irigyek rájuk, az eszük és egyéb pozitív tulajdonságaik miatt. Lehet, hogy sokuk üresfejű, de az értékeket még ők is észreveszik, csak bántja őket, hogy belőlük ez hiányzik - ergo kevesebbre tartják magukat, hiszen rádöbbennek, hogy felszínesek és nincs meg az áhított tökéletességük.
2014. okt. 7. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!