Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért erőltetik sokan ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik sokan ezt a "max. Pár év korkülönbség legyen köztünk" dolgot? Nincs sok alapja.

Figyelt kérdés

A szüleim között 9 év korkülönbség van (22 és 31 voltak, amikor összeházasodtak), a nagyszülőknél is az egyik párnál 5 a másiknál 12 év volt a korkülönbség.


Ilyeneket hallok az emberektől, hogy "ha nagy a korkülönbség akkor nincs közös témájuk", de ez szerintem elég nagy bullshit és az még nem próbálta, aki ilyeneket ír.


Én pont úgy nyitott vagyok kapcsolatra egy 16 évessel, mint korombelivel, vagy mint szexre egy 36 évessel és el tudom képzelni hogy majd 5-15 évvel fiatalabb feleségem is legyen akár (később).


24/F


2014. okt. 2. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
igazad van! nem az számít hanem az hogy szeretik egymást!
2014. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Szóval szűz vagy!
2014. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Köztünk 14 év van, és mindkettőnknek ez az eddigi legjobb kapcsolata.

De szüleink, nagyszüleink korában teljesen megszokott volt, hogy a férfi 5-10 évvel idősebb a nőnél.


Én azt mondom, hogy nem ez számít. Persze, adódhatnak közvetetten a korból akadályok, pl. egyszerűen ha külspre emiatt nem jönnek be egymásnak, de igazából maga a kor messze nem a leglényegesebb tényező. Sokkal meghatározóbb a személyiség, meg hogy a felek hogy viszonyulnak egymáshoz, hogy bánnak egymással, és mit éreznek egymás iránt.

2014. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Biológiailag nem tudom elképzelni magam komoly kapcsolatban egy nálam idősebb nővel. Lefeküdnék egy csinos 45 évessel is persze, de alapból sosem szeretnék olyan nővel elkezdeni egy kapcsolatot, akivel nem lehet gyerekem. És ez nekem erősen a 30 alatti korosztály (attól függetlenül hogy én magam hány éves is vagyok).

2014. okt. 2. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg csak idősebbekkel jövök ki,és ez mindig is így volt. 10 év simán belefér. Szerencsére én nő vagyok,van időm bőven még babázni is.
2014. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt 22, 17 evvel idosebb baratom es korombeli meg picit fiatalabb is. Sot a szuleim kozott is 10 evnel tobb van es van egy baratnom ahol majdnem 20.

Egy bizonyos eletszakaszban ez nem problema, de idovel gond lehet. Pl az egyik meg elne a vilagat, a masik mar megallapodna. Egy 25 eves no jol meglehet egy 35 eves ferfival.

Kesobb jonnek a gondok, pl anyukam meg aktiv, fiatalos, de apukam elegge megoregedett es mar a teve, lottozo, rendelo szentharomsagabol ki se lepne nagyon. Le is lassult szellemileg amit anyukam neha turelmetlenul reagal le. Baratnomeknel is most jott ki ez a problema. A ferfi gyakorlatilag otthonulo bacsika lett tobb egeszsegugyi problemaval, baratnm meg fiatalos 40es

2014. okt. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... szoval a baratnom meg fiatalos 40es, aki utazgatna, aktiv tarsasagi eletet elne, kirandulna.
2014. okt. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!