Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy nő hozzászokik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő hozzászokik a korábbi kapcsolataiban a jóléthez, van rá esély, hogy egy anyagilag szerényebb férfiban találja meg végül a Nagy Őt?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Ugye nagyon sok fiatal lány gazdag férfi mellett akarja elkötelezni magát, de nagyon sok esetben szakítás lesz a vége. Vannak olyan lányok, akik használják a fejüket, s rájönnek, hogy pénzzel nem lehet a szerelmüket vásárolni? Vagy már senki nem foglalkozik azzal, hogy legalább önmagát ne csapja be?
2014. júl. 9. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy minden lányt effektíve le k***váztál és most kérj elnézést a dolgozó fiatal lányoktól, akik tesznek azért, hogy nekik jó legyen.
2014. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a szüleim mellett szoktam meg a jólétet, a barátom mégis szegény és nem tőle várom, hogy később is jólétben éljek. Valahogy sosem azon törtem a fejemet, hogy hogyan szerezzek gazdag csávót, hanem hogy hogyan szerezzek magamnak sok pénzt. Mi abban a mókás, ha a másiktól kell függenie az embernek + nagy valószínűséggel engedélyt kell kérnie, mikor mire költhet, mert nem az övé a pénz?
2014. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos hogy gazdag hapsit keresnek, de egy minimumszint kell a normális élethez. Egy minimálbéres betanítottmunkás ezt nem tudja biztosítani. Tehát ez egzisztenciális, igényességi, ambíciózus kérdés.
2014. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elnézést! Szóval tisztelet a ritka, korrekt kivételnek, lehagytam, viszont akinek nem inge, különben sem húzza magára.
2014. júl. 9. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy, hogy egy pasi gazdag vagy szegény, a lila köd egy idő után elmúlik. Utána viszont nagyon nem mindegy, hogy örök spórolás az életed, vagy élhetsz kényelmesen, mint hal a vízben. Én használom a fejem is, és nem terveznék tartós párkapcsolatot olyan férfivel, aki nem keres legalább annyit, mint én. Amíg a szerelemben tart a kezdeti eufória, addig az ember hajlamos bármiről lemondani a másikért, de egy idő után igencsak zavaró lesz, hogy egy csomó mindenről le kell mondanom, amit egyedül megengedhetnék magamnak. Sosem érdekeltek a márkás ruhák, autók stb., viszont nekem a teljes élethez hozzátartozik, hogy kulturális programokra járhatok, utazhatok.
2014. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

# 1


Nincsen nálam a bölcsek köve, de én sem a sorokban, sem a sorok között nem olvastam olyat, amivel a kérdező "minden lányt effektíve le k***vázott" volna.

2014. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem annyira a pénz, mint amennyire a törődés. A gazdagok (bocsánat a beskatulyázásért, általános tapasztalatom osztom meg) pénzzel szeretnek. Az ő világukban ritka olyan emberrel találkozni, akiben van elég empátia és odaadás ahhoz, hogy az érzelmeit más módon-szavakkal,tettekkel,stb. fejezze ki. Tudod, más érzés, mikor valaki költ rád és más, mikor rád áldoz időt, türelmet és valamennyit >önmagából<. Szóval igen, van rá esély, ha a szerényebb anyagi helyzetben lévő srác tud teljes értékű társ lenni, szerintem ez lehetséges! Én is így voltam vele. Mármint, volt olyan kapcsolatom, amiben megkaptam mindent, nagyon nem tett boldoggá, mert a srác ezen kívül le se kakálta, mi a véleményem a világról. A mostani párommal mindenről végtelenségig beszélgethetek, érzem, hogy törődik velem és nem csinálok ügyet abból, hogy ki fizet meg mennyit a kapcsolatban. Mindenkinek másról szól ez...


De ha egy gazdagabb fickó képes erre, ugyanott vagyunk. Igazából "szeretetnyelv" kérdése, azaz ki mit érez törődésnek és szeretetnek. :) Gary Chapman írt erről egy könyvet, ha nagyon érdekel a téma, olvass bele. Mindenki mást ért szeretet alatt. Elég relatív, én is csak a saját álláspontom írtam le. :)

22l

2014. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. A gazdagok azok, akik villában laknak, luxusautóval járnak. Erre nincs szükség. De egy kétszobás lakásra, és egy páréves autóra, meg annyi pénzre, hogy ne a filléfeket számolni hó végén arra igen. Nem anyósnál lakni a kisszobában, és nyaralni is néha.
2014. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6. Hát valszeg ezért nincsen nálad.

Kérdező: Nagyon nem ritka az ilyen, fogd már vissza magad. Mocskosul unalmas, hogy van napi 20 kérdés, aminek az a lényege, hogy minden lány felszínes és csak a pénzre hajt.

Mocskosul nem abban a világban élünk, ahol egy nő ne tudná magát fenntartani egy férfi nélkül, elhiheted.

Az, hogy az itt ilyen kérdéseket feltevői gyakorlatilag semmit nem tudnak felmutatni, nem a nők hibája.

2014. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9: Nem tudom miért bonyolítod meg ennyire. Olyan szinten megcifrázod már, hogy teljesen letérünk az adott kérdés kivesézésétől.


"Amikor egy nő hozzászokik a korábbi kapcsolataiban a jóléthez, van rá esély, hogy egy anyagilag szerényebb férfiban találja meg végül a Nagy Őt?"


Tehát, képzeld magad egy ilyen nő helyébe. Együtt élsz egy férfival évek óta, anyagilag teljesen stabilizálódtatok, nincs tartozásotok, nincs hiteletek, nincs zálog, nincs törlesztés, semmi. DE! De valami mégsem működik köztetek és harminc valahány évesen úgy döntötök közös megegyezéssel, hogy elválnak útjaitok. Ezek után egyedül élsz, de a rengeteg jelentkező közül kifogsz magadnak egy számodra rendkívül szimpatikus férfit, humoros, vicces, jópofa, értelmes, kedves stb. Neked van két diplomád, és keresel havi 600-at. Az ismerkedésetek alatt azonban kiderül, hogy neki csak egy OKJ-s végzettsége van, s csak 220-at keres a munkahelyén. Megfosztjátok magatokat, hogy együtt megpróbáljátok, vagy esélyt adsz neki?

2014. júl. 9. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!