Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érjem be vele? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már egy ideje haverok vagyunk. Közös barátunktól megtudtam, hogy szerelmes belém. Az érzés nem volt kölcsönös, szóval hagytam annyiban a dolgot. A probléma csak az, hogy mindenki szerint őrült vagyok, ha nem jövök össze vele, mert "nála jobbat úgysem találok". Nem a külsejével van probléma, igazából jól néz ki, de engem taszít a stílusa és a viselkedése. Barátként még tudom tolerálni, de egy párkapcsolatban már nem menne. Nagyon kényes a külsejére, divatruhákban jár, és úgy összességében egyáltalán nem viselkedik férfiként. Előfordult, hogy a gesztusai alapján homoszexuálisnak hitték, ha elered az eső, elkezd nyavalyogni miatta (nem panaszkodni vagy morogni, szabályosan nyavalyogni), és egy apró megfázást sem bír ki fájdalomcsillapító nélkül. Úgy két-három hónapja illuminált állapotban elcsattant egy csók köztünk, de én egyáltalán nem élveztem. Másnap egész nap ideges voltam emiatt, szörnyen éreztem magam, de neki ez nem tűnt fel. Ráadásul teljesen más világból jöttünk, ő tehetős családból származik, és néha-néha ez azért érzik is rajta. Komolyabb témáról nagyjából még sosem beszélgettünk, mert ő mindent rózsaszínben lát, és képtelen felfogni más ember számára alapvető dolgokat. Ettől eltekintve rendes, jó szándékú srác.

A helyemben ti belevágnátok vele egy kapcsolatba?

Előre is köszi a válaszokat.

18/L


2014. okt. 7. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak kérlek, kérlek ne kezeld úgy a szerelmet / kapcsolatokat, hogy "Ha nincs ló, jó a szamár is"... Ha nem vagy belé szerelmes ne gyere vele össze, scakmert a barátnéid azt mondják.. Ők könnyen beszélnek, mert nem ők vannak ebben a helyzetben.
2014. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leírás alapján határozottan visszataszító számodra, csak mivel a barátod, eufemizálsz. Nem szabad összejönni vele, és az baromság, hogy nem találsz nála jobbat. Nem jobbat kell, hanem másmilyet, aki neked is tetszik.
2014. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ESzembe nem jutna olyannal kapcsolatba kezdeni, akihez kicsit sem vonzódok, sem fizikai, sem személyiség terén. Az, hogy más ki mit mond, nem érdekel, nem nekik kell összejönniük vele.
2014. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne járj vele!
2014. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tyler913 ***** válasza:
Az régen rossz,ha úgy érzed,"be kell érned" valakivel. Olyannal legyél,akit vonzónak találsz. Ez a srác a leírás alapján kicsit sem tetszik neked. Az,hogy "rendes,jó szándékú" srác,nagyon kevés egy párkapcsolathoz. Kit érdekel,mit mondanak mások? Járjanak vele ők.
2014. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. okt. 7. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szinte hallani lehet, ahogy a kérdező sarkon fordul, és elsétál. Közben megereszt egy sóhajt: huh...
2014. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mindenki azt mondja, hogy nála jobbat úgysem találsz, de ha te nem érzed azt, hogy ő kell neked igazán, akkor ne kezdj bele.

Kipróbáltam. Nem működött. (Nálam az volt a vicces, hogy a partnerem is így volt a dologgal, úgyhogy senki nem sérült nagyon.)

2014. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!