Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttad már sírni a párodat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttad már sírni a párodat? Hogy' reagált, amikor vígasztalni próbáltad?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a barátommal, de még nem igazán láttam sírni. Tegnap megtudta, hogy meghalt a testvére:( Telefonált az édesanyja, de én vettem fel a telefont, nekem csak ennyit mondott: "Add légyszíves Gyuszit!" Odahívtam, átadtam és közölte vele. Én csak azt hallottam, hogy mondja: "Nem, ez nem lehet igaz...! Ezt nem hiszem el!", majd letették a telefont. Kérdeztem, hogy mi történt, ekkor kitört belőle a sírás és csak annyit mondott: " Gábor... Gábor meghalt!" Én azonnal megöleltem, de attól mégjobban sírt:( Utána meg már nem mertem vígasztalni, pontosan emiatt. Azt is hallottam, hogy van, aki elutasítja. A kérdésem tehát az, hogy ha láttátok már a párotokat sírni, akkor Ő hogy' reagált: megnyugodott vagy mégjobban sírt, elfogadta, netán elutasította? Csak kíváncsi vagyok, hogy az emberek többsége elgogadja-e a vígasztalást.
2010. jan. 22. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen más,mikor az ember gyászában sír.Akkor nincs büszkeség.Ha csak valami más gond van,és azért sír,akkor általában elutasítják a vigasztalást,de azért az egyáltalán nem olyan,mint amikor ez ember egy ilyen hírt hall.Mire számítottál?Teljesen normális,hogy sírt,nem kéne ezt kielemezni.

Neked tegnap óta,tényleg az a legnagyobb problémád,hogy sírt,és elfogadta a vigasztalást?

Szép.

2010. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez elég speciális eset..szerintem hagynod kellene a vigasztalással míg magában le nem nyugszik kicsit.persze éreztesd hogy vele vagy és számíthat rád,és vele gyászolsz.aztán egyszer úgyis szüksége lesz arra hogy a válladra borulva kisírja magát...de még hirtelen érte a dolog...(és igen láttam sírni a párom,(26)és énis vigasztalni próbáltam,de ilyenkor a legjobb egy nyílt beszélgetés ahol kiöntheti a fájdalmát-idővel)17/L
2010. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonló eseten esett át,csak neki az édesapja halt meg.Nekünk a párom bátyja telefonált(ő találta meg otthon az apját),és én vettem fel a telefont.De a bátyja is annyira sokkot kapott,hogy csak annyit tudod mondani,hogy "Istenem meghalt,Apu meghalt,ó istenem halott"...Nem akarta elhinni így szaladunk a lakáshoz,de mire oda értünk már ott volt a rendőr és a hullaszállító.Akkor sírta el magát először...Megrázó volt nagyon..Én nő létemre többször és könnyen sírok...
2010. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi a válaszokat,1. hozzászólónak arra a kérdésére, hogy "mire számítottál?" csak annyit, hogy számítottam rá, hogy sírni fog, nem lepődtem meg. Csak kíváncsi voltam, hogy mások elfogadják-e a segítséget vagy nem. Arra a kérdésére, hogy "Neked tényleg ez a problémád tegnap óta, hogy sírt? Szép." arra is csak annyit, hogy nagyon is sajnálom őt, természetesen az a legnagyobb problémám, hogy most szomorú és én valahogy segíteni szeretnék neki! Lehet, hogy én siettem el a vígasztalást, de szerintem természetes, hogy az ember vígasztalni próbálja ilyenkor a másikat! Jó, az is lehet, hogy zagyva volt a kérdés, de most én is össze vagyok zavarodva a történtek miatt! Mielőtt még mástól is kapnék, hogy miért ilyenkor tettem fel a kérdést: Azért, mert most láttam csak sírni a barátomat először, de az még nem jelenti azt, hogy most ez a kérdés a legnagyobb problémám! 2. válaszolónak köszönöm a normális választ!
2010. jan. 22. 21:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló: Köszönöm neked is a normális választ! Nagyon sajnálom, ami történt a pároddal:( Tényleg nagyon hasonlít az eset. Remélem azóta jobban van Ő is és a testvére is!
2010. jan. 22. 21:49
 6/15 anonim válasza:
Hát előszöris részvétem ijenkor minden kedves szó jólesik az embernek de meg kell emészteni a dolgokat erre pedig sokidő kell mást nem tudok mondani.
2010. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok.Az eset több mint 2 éve volt.A legszomorúbb,és felháborítóbb az volt,hogy mindenki úgy tudta,hogy a párom apja vidéken van rokonoknál,mert halála előtt másfél héttel úgy köszönt el mindenkitől,hogy elmegy a rokonokhoz,ott marad 2 hétig majd vissza jön,és bemegy a kórházba rutin vizsgálatokra.(idős ember,78 éves volt amikor meghalt)Így senkinek nem tűnt fel,hogy nem jelentkezik.Felháborító meg az volt,hogy a szomszédok állandóan beleütik az orrukat mindenben,és hallották,hogy megy a TV egész nap,látták,hogy ég a lámpa egész nap.Már kellemetlen szag is jött ki a lakásból,de senki nem szólt,hogy valami nem stimmel..(pedig mindkét gyereke alig pár utcával lakott messze az apjuktól)Sajnos majdnem 2 hétig feküdt holtan a lakásában amikor a párom bátyja rá talált..Csak egy táskáért ment fel...
2010. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, 4. válaszoló.
2010. jan. 23. 13:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Tényleg felháborító, hogy senki nem szólt, hogy valami baj van! Borzalmas lehetett, amikor rátalált a párod testvére.... Minden jót!
2010. jan. 23. 13:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Én láttam már sírni, amikor az anyukája meghalt. Nálunk az segített, hogy meghallgattam. Sok éjszakát átbeszéltünk utána, így könnyebb volt feldolgozni. Persze sokat sírt közben, de jó volt hogy beszéltünk róla, emlékeztünk.

Amikor az ember ilyen hírt kap, természetes hogy sokkot kap, talán emiatt is sírt jobban, amikor megölelted.

2010. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!