Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és nem volt még barátom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy átlagos lány vagyok, szoktam járni bulizni, vannak barátnőim. Vannak fiú barátaim is, jól kijövünk, bírnak engem, de ők csak barátaim (amúgy is párkapcsolatban vannak). Fura, mert sokan kérdezik hogy-hogy nincsen barátom, hiszem egyéniségnek tartanak, vidám, közvetlen lánynak. Pedig eddig nem is voltam olyan helyzetben, hogy lehetett volna barátom. Senki nem akart eddig tőlem semmit. Pedig a külsőm tényleg átlagos, és a belsőségeimet is kedvelik.

Min kellene változtatnom? Mert már nagyon kellemetlen, hogy én lennék szerencsétlen, vagy tényleg nem találkoztam még olyan sráccal, aki tetszik nekem és még nem foglalt?



2014. okt. 7. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet kérek xd
2014. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem 20 éves koromig semmi közöm nem volt a fiúkhoz. Aztán kezembe vette az irányítást. Nem lehet mindenkinek 14 évesen "pasija". Örülök is, hogy 20 éves koromig nem volt dolgom fiúval, addig is megkíméltem magam tőlük meg a gondoktól.

21/L

2014. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet átlagosnak gondolod magad, de közben ocsmány vagy.
2014. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Képet tudsz mutatni?
2014. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyszeruen csak nem adod magad oda mindenkinek hanem varsz az igazira :) nem maradsz le semmirol :)
2014. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"belsőségeimet is kedvelik."


hasfelmetsző style,szív ,máj ,tüdő,gyomor...ettől többet kéne belevinni lehet :) mondjuk még egy kis vese.hmmm

2014. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég nyílt. Nem adsz annak a fiúnak jelet, aki tetszik. VÁLTOZTASS...!

Ne várj a csodára, neked is jobban meg kell nyílnod a külvilág fele, nem csak a barátaid fele. :)

Látszódjon rajtad az, hogy te vevő vagy az ismerkedésre és új embereket ismersz meg. ;)

2014. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Türelem, majd jön valaki. Nem biztos, hogy az igazi, de majd lesznek pasik.
2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 bro' jól nyomtad, én is pont erre gondoltam! :D
2014. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez miért baj,csak azért mert kitűnsz a sorból,ez de egy nagy baromság.Ha ezt így fogod fel,és így vagy vele,akkor ne kezd párkapcsolatot,mert vége is lesz hamar.Szeress bele valakibe,ne pedig elvárásból,meg erőlködésből akard.Gondolkozz!!!!
2014. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!