Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, és van egy 49...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és van egy 49 éves "barátom", aki csak kihasznál? Oké, hogy azt mondja, hogy szeret. De ki hiszi el? Van egy nője. Szóval én nem jelentek neki valószínűleg semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nőjével megromlott kapcsolatuk van. Nincs szex, nincs semmi. Külön lakásuk van, és csak este vannak egyben. Szóval... szerintetek érdemes neki elmondanom, hogy mit érzek iránta ? Vagy hagyjam az egészet a francba ? Most itt nem a korról stb. van szó... hanem arról, hogy egyáltalán megéri e neki elmondani... vagy felesleges, mert úgyse fogja érdekelni vagy ilyesmi.
2014. szept. 27. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem csak kihasznál hiszen te is élvezed ezt, ő neki is jó hogy újra fiatalokat döngethet és neked is jó hogy egy érett férfi foglalkozik veled, akkor mi a probléma? :D hosszútávra meg nyilván nem érdemes tervezni viszont te egy pszichológushoz elmehetnél beszélgetni mert elég fura az ízlésed és meg kéne találnod hogy ez mire vezethető vissza, apukáddal jó a kapcsolatod? és ezt nem viccből kérdezem 20/f
2014. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva mit gondolsz erről a kapcsolatról? Ő már lassan 50 éves, te meg lassan egyetemre mész vagy kezdesz gondolkozni hogy merre tovább és valahogy kétlem hogy egy ilyen idős emberrel szeretnéd élni az életed.. Ráadásul nem is biztos hogy azért van veled mert húdejó veled lenni, hanem inkább a szexre hajt.
2014. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki
2014. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Oké. Vegyük azt, hogy én is élvezem a szexet vele. De... ha úgy nézzük, akkor is kihasznál, mert visszaél az érzéseimmel... blablabla

És valóban pszichológushoz kéne mennem, mert ez tényleg nem normális.

2014. szept. 27. 18:18
 5/19 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy nincs szex közöttük, mikor külön lakás van, de pont az éjszakákat töltik együtt...?


Olyan kis naiv vagy....

2014. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16 éves... mit vártál?
2014. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért dug mással, mert a nő már nem hajlandó vele. Már egy féléve semmi. Nem szeretném kitálalni az életét, de meg van az oka, hogy miért van még együtt vele.

Egyébként meg a nő tud rólam, a nevemet is tudja, és látott minket...

2014. szept. 27. 18:24
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nyitott házasság...


Nézd, én nem látok bele abba a házasságba... De ha nyitott házasság, tehát a nő tud rólad... és mindkettőnek van külön lakása. Még ha bármi miatt papíron együtt is maradnak, különösebben semmi nem indokolja, hogy együtt töltsék az éjszakákat, hacsak nem akarják együtt tölteni. :)

Ha meg valóban megromlott házasság, és csak papíron vannak együtt, akkor pláne nem tartanám indokoltnak a közös alvást, főleg, ha a nő tud az új szerzeményről... még akkor sem, ha valami miatt nem válhatnak...


Szóval ha valóban tud rólad a feleség (valóban, vagy csak a férj állítja?), akkor én a nyitott házasságos verzióra tippelnék.

2014. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De, ha nyitott házasság, akkor meg miért kell bujkálni? Akkor csak simán csinálhatnánk, és nem kéne nézni, hogy mikor nincs otthon stb. A nő nagyon megvolt sértődve rá, amikor meglátott a ház előtt... össze is voltak egy kis időre veszve (állítólag)
2014. szept. 27. 18:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kiscsaj veled nincs valami rendjén ez nem normális dolog hogy ilyen idős pasid van! de te tudod a te életed!
2014. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!