Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátomat megbántottam?

Figyelt kérdés

Nem règota vagyunk együtt.ö elfoglalt az eddzèse miatt èn pedig a tanulással. Nem tudok mindig sajnos ráfigyelni 100% osan.igy par dolgot elfelejtek amit ènis utalok .

Szoval egyik hètvègèn elmentem a gyerekkori haverommal a akit mar 11 ève ismerek moziba egy masik varosba. Mivel nem akartam felhivni mert dolgozott irtam neki egy üzit hogy elmegyek mozib.a. Masnap meg a telefont se akarta felvenni...

Azt mondta hogy ki tudja bizonyitani h nem csináltatok semmit... meg kettesben mozizni.

Teljesen összeroppantam nem tudom mit tegyek èn nagyon szeretem öt ès SOHA nem csalnám meg. Hiâba mondtam neki h nem tennek ilyet. Valamiert nem hiszi el. Lehet h nehèz feldolgozni de en mindig is jobban jöttem ki a fiukkal.....

Majd valahogy megbocsátot valahogy.de latom rajta hogy nem teljes a szerelem....... pedig a haverom a haverom is megprobalt beszèlni vele.



#Szerelem;párkapcsolat;
2014. okt. 8. 14:57
 1/5 DanteSparda ***** válasza:
téged nem zavarna ha ő kettesben lenne lányokkal?
2014. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem szoppd le! :D
2014. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hmm. Érdekes, de nem érdekel.
2014. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedíg fontos a feltétel nélküli bizalom, de van aki természetéből fakadóan képtelen rá. Viszont az sokat fog szenvedni az életben. Folyton kételyek közt élni, mindenhol veszélyt vagy ellenséget vélni... amikor jobb koppanni mint folyton félni. Persze mondani könnyű.
2014. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet én se hinném el! Mármint azt hogy te hűséges vagy azt igen! De én is pasi vagyok tudom hogy gondolkozzunk. Bármilyen kapcsolatot tomkre tennének ha azt sejtik zöld az út és dughatnak.
2014. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!