Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak hozza?

Figyelt kérdés
Másfél hete egy veszekedés miatt szakitott velem a barátnőm, erősen ittas állapotban csúnyán, megalázóan viselkedtem, őt is megaláztam. Bánom a dolgot és tudom nem mentség, hogy részeg voltam máskor soha nem bántottam meg szép es arany életünk volt. Azóta egyszer találkoztunk, de csak kényszerűségből, közösen mentünk volna egy rendezvényre de így én is és ő is mas társasággal ment, a belépő jegyemet adta oda nekem. Azon a 3/4 órán elcsattant egy hosszú csók búcsúzáskor amit ő kezdeményezett. A rendezvényen hétvégen még egy pillantásra se futottunk össze, abban se vagyok biztos hogy ott volt, igaz a rengeteg ember miatt nehéz is lett volna bármelyik félnek megtalálni a másikat. Azóta nem beszéltünk, viszont a napokban ő keresett, mar tegnap akart volna találkozni, én meló miatt nem tudtam, ma este fogunk. Kérdésem az lenne hogy viszonyuljak hozza? Barátként nem tudok ugy hogy ne érjek hozzá. Másoktól hallottam akik napi kapcsolatban voltak ez idő alatt vele hogy bántja a dolog. De bennem van egy kis bizonytalanság fájna ha visszautasítana, de vissza akarom kapni őt.
2014. okt. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Öcsi, neked barátnőd van? Ekkora papucsot és agyhalottat. :D Normálisan, nyomulj finoman rá, ha adja a jeleket. Dugás lesz a vége.
2014. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudtam felfogni minden részletet, de a lényeget értettem. Szerintem barátként viszonyulj hozzá. Várd meg míg elmondja amit akar, ha megbocsát akkor mehet a csók. :)
2014. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vegyesen telt el, túl nagy a büszkesége de a végen csokkal váltunk el nincs lezárva a dolog...
2014. okt. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!