Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek egyértelmű jelek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek egyértelmű jelek arra, hogy nem akar velem semmi komolyat, csak d*gni?

Figyelt kérdés

23/L vagyok és kb. másfél hónapja megismertem egy srácot. Úgy alakult, hogy 1 hónapig együtt laktam vele, meg még egy másik lánnyal is. Mi hamarosan összemelegedtünk és együtt is aludtunk. Nem volt szex mert én még nem akartam, bár azért azt sem mondanám, hogy nem értünk egymáshoz. Ami nagyon gyanús: a srác a másik lánnyal sokkal többet beszélgetett, nekem pedig olyasmiket mondott, hogy "persze tetszik a személyiséged, NA DE EZ A TEST", most már nem lakunk együtt, de ma kaptam tőle egy üzenetet, hogy "jó reggelt szépség! remélem még mindig gondolsz rám, mert én folyamatosan csak a meztelen testedre tudok gondolni". Aztán egyszer skypeoltunk és azt mondta, hogy "jó volt, amikor itt voltál, mert akkor nem kellett beszélni, csak ölelgettük egymást". Ezen kívül ha feldobtam egy témát, amiről tudtam, hogy érdekli, azt mondta, hogy ez egy érdekes kérdés, de túl hosszú lenne megbeszélni és neki most tanulni kell.

Ezek a dolgok engem nagyon megijesztenek, mármint rettegek, hogy abszolút nem érdekli, hogy mit gondolok, vagy milyen ember vagyok és csak és kizárólag a testem érdekli és amint megkapja, amit akart, el fog tűnni. Én meg komoly kapcsolatra vágyom. Mit gondoltok?


2014. okt. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól érzed! Csak meg akar dugni!
2014. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki.
2014. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ki használ téged szakics vele
2014. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!