Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Átmenetileg barátnőmnek baromi sokat kell mostanában melóznia, minden nap hullaként esik haza, persze segítek ott ahol tudok. Viszem és megyek a kislányáért a suliba, tanulok vele, esti mesét olvasok, stb.

Mindegy, tegnap este olyan éjfél felé elkezdte mondogatni, hogy úgy enne bonbont. Persze nem volt otthon és én már lefeküdtem volna. Úgy voltam vele, hogy ezt igazán kibírja, mivel délután mentem el kislányával bringával boltba és akkor még nem kellett neki (csokis keksz volt otthon, de az nem volt jó).

Ma egész nap az volt a fejemben, hogy vigyek bonbont, ha már tegnap annyira megkívánta. Elugrok munka után a boltba, fél órát sorban állok egy doboz bonbonnal, gondoltam bisztos boldog lesz. Erre amikor hazaérek, visszaküldene, hogy hozzak chipset meg kólát. A bonbonnak is örült, de chipset meg kólát is szeretne. Teszem hozzá egy órával előtte beszéltünk telefonon és akkor még nem kért semmit.

Én meg nem vagyok hajlandó elugrani, mert én is hulla vagyok és most neheztel rám meg duzzog. Szerintetek? Nagyon-nagyon szeretem, de azért ne nézzen madárnak. Ti hogy lennétek ezzel? (fáradtságon kívül semmi baja egyébként)



2014. okt. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
aludjatok, pihenjetek, meg dugjatok inkább
2014. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bad G-Sus ***** válasza:
ezaz igy tovabb..ne legyel papucs
2014. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért a csicskáztatásért fizet is neked, akkor oké. Én sem voltam volna hajlandó elmenni, jól tetted, majd máskor elmegy maga, vagy előre kigondolja, mit akar.
2014. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mindent megteszel érte. Szerintem vissza is él vele.
2014. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhestől is túlzás lenne így követelőzni.
2014. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Szeretek a kedvére tenni, többször előfordult, hogy zuhogó esőben bringával elugrottam boltba neki, szóval csak egy csomag pick szalámiért vagy kóláért. De túlzásnak érzem, hogy egy nap többször menjek már oda úgy, hogy előtte beszéltünk is. Szerintem valahol itt van már egy határ.

2014. okt. 8. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez emlékeztet egy játékra. Abban is volt egy ilyen követelőző, főnökösködő barátnő, akkor is azt gondoltam, hogy ez már bőven bántalmazás, és gondolatban vertem a falba a fejemet, miért nem tudja a főszereplő kidobni az ablakon azt a hisztis őrültet, aki így bánik vele.
2014. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!