Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj a barátom előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a barátom előző kapcsolatára gondolni, veletek is így volt?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú, 4 éves kapcsolatom, békével véget ért és össze is jöttem valakivel, akinek szintén egy hosszú kapcsolatból lépett ki. Több, mint fél éve vagyunk együtt, de még mindig nagyon rosszul esik, hogy ő mást szeretett, mást ölelt úgy, mint engem, mást csókolt. Tudom, hogy szeret, én is őt, de sokszor eszembe jut ez a dolog és nem tudok szabadulni ettől, nagyon fáj. Más is van/volt így ezzel? Elmúlik idővel(eddig csak rosszabb lett, az elején szinte nem is érdekelt, csak most, hogy egyre jobban szeretem)?

23/L


2014. okt. 8. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm, nyugalom, elmúlik. Hasonló helyzetben voltam, de egyszer csak elmúlik, amikor érzed már, hogy tökéletesen biztos kettőtök között a "kötés"/kapcsolat.
2014. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor abba is belegondolhatsz, hogy te is ugyanúgy mást szerettél előtte. Ez idővel igen, el fog múlni természetesen, de ha te ezt gondolod, ő is joggal gondolhatja ugyanezt, és az neked hogy esne? Szerintem szeresd, és ne a múlttal törődj. Most ott vagytok egymásnak, szeretitek egymást, legyetek sokáig boldogok, ami elmúlt, az elmúlt. Változtatni nem lehet, maximum elfelejteni :) az pedig nem könnyű, de nem is lehetetlen
2014. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát kislány, elmesélem az én történetem, de ne sok jóra számíts. Én 23 voltam amikor életemben először lett bnőm. Gyakorlatilag tökéletesen indult az egész, szerelem első látásra, megismerkedés után randik, amik egyre romantikusabbak lettek. Fokozatosan haladtunk, életem legszebb nyara volt eddig. Aztán amikor elkezdtünk beszélgetni a szexről, akkor ugye kiderült, h neki már volt dolga egy, két, stb ... csávóval :(. Na, ott romlott el bennem valami, holott nagyon jól tudtam, hogy ez gyerekes és nem kellene vele törődni. Aztán tartott a kapcsolat 4 évig, de ezek a rossz gondolatok mindig ott voltak, hiába szerettem, de tényleg. Végül természetesen nem ez miatt, de vége lett.

Tehát nálam ez a tény erősen degradálta a kapcsolatomat, sokmindenből kiábrándultam akkor. A következő kapcsolatomnál már biztosan nem fogok ezzel törődni, mivel már nekem is lesz "múltam" (gyűlölöm ezt a szót).


Úgyhogy ezek alapján igazából nem nagyon értelek, mivel mindkettőtöknek voltak korábbi kapcsolatai. Azt javaslom, amikor jönnek ezek a gondolatok, hogy mit csinálhatott az exeivel, akkor emlékezz csak vissza szépen, hogy bizony te is csináltad ezeket a te exeiddel. Szerintem segíteni fog.

28F

2014. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem segít, hogy nekem is volt hosszú kapcsolatom, nem vagyok önző, nem azért érzem így, mert nekem lehetett, de neki miért? Egyszerűen rossz érzés, hogy mást is szeretett. Nem akarnám, hogy én legyek az első kapcsolata, kicsit paradox érzés, és tudom, hogy túlreagálom. Alapvetően reálisan gondolkodom, de ami fáj, az fáj. Nem tudom pontosan miért, de kicsit megnyugtat írni erről, illetve mások tapasztalatait olvasni.
2014. okt. 8. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
De, önző vagy
2014. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos a barátodnak is fáj, hogy te 4 éven át más farkával játszottál.
2014. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as! Megértelek. Nem is értem, minek részletezni ilyenkor, hogy pontosan hány emberrel volt már "dolga"… Ez egy nőnek is pont ugyanilyen érzés.

Kérdező! Akkor még gondolom nem ismert téged, amikor az exével volt, szóval… Téged tuti jobban szeret mint őt valamikor is! Ha ez így van, akkor nincs min agyalnod.

2014. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!