Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem es nem tudok masra gondolni.

Figyelt kérdés
25 éves fejjel sem könnyebb ez a szerelem, már jó ideje szingli vagyok, és masfel honapja osszefutottam egy fiuval a városomban, aki 200 kilométerre lakik tőlem, de par napot itt volt. Mindent elkovetett hogy megismejen, es en meg olyan konnyedén igent is mondtam. Még 100 kilométer utazott hogy végül vasárnap este , éjjel egy romatikusat sétálhassunk. A legjobb volt. En meg mondtam neki, hogy azonban kell az o varosa melé utazzak, es ha ugy van akkor talalkozhatunk. Ez egy hoapja meg is tortent, en ott is aludtam, a delutant es ejjelt egyutt toltottuk, még soha ilyen meghitt estém nem volt, hogy valakitől ennyi puszit, csókot, ölelst kapjak és ilyen szemekkel nézen rám. Akkor még magamnak sem valltam be, dde már bele bolondultam. Utánna smsezgettünk egy keveset, de én voltam a kezdeményező, és eg ese megkérdeztem tőle, hogy akare velem még találkozni, amire nem jött válasz. Majd irtam, hogy azonban megyek az ő városába, akkor már irta, hogy szóljak akkor. Amikor ott voltam nem tudtuk telefonon elérni egymást, mert baj volt a telefonjával, facebookon irta, hogy még dolgozik, de irta, hogy nem hiszi hogy ebből legyen aznap valami, mert másnap is dolgozott, éjfélig vártam, de nem jelzett vissza, hogy ő közben haza ment, átsirtam az éjjel, és meg is irtam neki, amit talán nem kellett volna, hogy én jobban megakarom ismerni őt és stb. Irta, hogy nagyon jól esnek neki az én szavaim,de viszont őt zavarja a távolság. Szerintem ez csak kifogás, annyira jól megvoltunk... én ugy láttam rajta, hogy neki nincs is olyan sok onbizalma, meg tudom azt is hogy nem volt még komoly barátnője. Most mielőtt mentem volna masodszor, a mi zeneinket osztotta meg... Lehet, hogy talan hatasos lenne ha harmadszorra meglepném?
2014. szept. 7. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Sajnálom, de szerintem ez a férfi már nem érdeklődik irántad, és a távolságot használja kifogásként.

Ha úgy könnyebb a lelkednek, írj neki... de sok reményt ne fűzz a dologhoz.

2014. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!