Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire esne rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire esne rosszul, ha a párotok nem köszöntene fel születésnapkor? (Tegnap volt) Többi lent.

Figyelt kérdés
Mert hétvégén ünnepeljük és a tegnapot másképp képzelte el, mert elakart menni ajándékért csak ugye délutánig vele voltam, utána meg tanult, mert ma vizsgázik. Nekem nem az ajándékkal van a bajom az engem nem is érdekel, se a hétvége, mert azt már megbeszéltük, h akkor elmegyünk vhova. Hanem az, hogy nem tudott annyit mondani, h boldog születésnapot. Elég szarul érzem magam, mert nem így ismertem meg, mindig meglepett eddig.

2014. okt. 9. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki,hogy rosszul esett tőle , már ha magától nem érzi,hogy ez elég nagy bunkóság volt..
2014. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Klaudia123094 ***** válasza:
Ajaj.. ez talán rosszabb az én kérdésemnél is..az én véleményem az hogy Bunko már bocsi de tényleg az! legalább annyit mondhatott volna hogy Boldog szülinapot és ha nincs ideje akkor esetleg ma meglepne valamivel... még nem késő!
2014. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, h rosszul esett, pedig akkor már több órája fent voltunk és látta, hallotta, hogy köszöntenek fel a többiek. Ideje nem lett volna elmennie sehova, de elmondtam neki, h nem az ajándék érdekel, hanem, h nem köszöntött fel, a saját párom! Vártam az estét, de akkor se történt semmi, sajnos így már nem várom a hétvégét, biztos akkor fogja mondani, de én annak már nem fogok örülni....:(
2014. okt. 9. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul tette, és nem akarom "mentegetni". Lehet, hogy kínosan érezte magát, amiért nem készült időben, és nem tudott ajándékot adni. Az is lehet, hogy hétvégére készül meglepetéssel :S Bár az már nem lesz az igazi, tudom.
2014. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az oké, h hétvégén készül vmi vagy elmegyünk vhova. Itt azzal van a bajom, h annyit nem tudott mondani tegnap, h boldogat, tudtam, h sokat tanult, meg dolgozik is, ezért se vártam ajándékot, de ha annyira akarnék kötekedni, akkor mondhattam volna azt is, h hétvégén elintézhetted volna. :) De nekem a felköszöntés hiányzott. Sajnos most azon gondolkodom, h nem akarok ünnepelni hétvégén, így már nincs kedvem :(
2014. okt. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!