Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok fogadni, ha a kedvesetek az exét jelölné be ismerősnek a facebookon és Téged nem, akivel jelenleg van? Sőt még le is tiltana egy kis összeveszésnél?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Nekem ez olyan gyerekes, hogy valakik letiltják egymást, főleg, ha egy párról van szó.
2014. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
az exe nem ismerőse nekije? receficebumm
2014. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én most annyira megharagudtam rád, hogy le is töröllek a facebook ismerőseim közül. Többet ne is írjál :D :D
2014. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval én elég furcsának tartom ezt amit írtál!

Én biztos kiverném a hepajt!

Az exem egyáltalán minek legyen az ismerősöm?Én nem vagyok egyik fejére se kiváncsi,ők se lessenek engem!

Ez a letiltás,meg a párom részéről rettentően felhábor

2014. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs folytatom

Szval felháborítana!

Mit titkolózik!?

2014. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valóban nevetségesek vagytok, mind a ketten.
2014. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De,az ismerőse az ex is! Csak tudod lenni kellene egy fontossági sorrendnek,minden normális embernél!
2014. okt. 9. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:

mi az, hogy az exét jelölné be ismerősnek, és nem téged? miért, választani kell, hogy melyiket? ha az egyik nincs fent,akkor nyilván azt jelöli be, aki fent van.


de ha letiltott, akkor te is fent vay az ismerősei közt, nem? vagyis, voltál.

óvoda..

2014. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Ovi-ovi!

Minden választ töröltet, ami nem tetszik neki :)

2014. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8. Nem,nem voltam ismerőse és az oldaláról tiltott le,hogy ne is lássam! Igy már érthető?

9. Tévedsz,mert Én semmit nem töröltettem!

És igen! A jelenlegi kapcsolat legyen már az első,ne a múlt!

Nekem egy volt kapcsolatom sem ismerősöm,nem vagyok rá kíváncsi és Ő se nézegessen engem! Minek is tenné? A múlt,elmúlt!

2014. okt. 9. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!