Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton beszélhetnékem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton beszélhetnékem van, szerintetek idegesítő?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nem tudom mi történt velem, de nem bírok végighallgatni másokat, folyton beszélnem kell.

Ma találkoztam a barátommal, és csak ömlött belőlem a szó. Amikor Ő mesélt valamit, akkor meg szabályszerűen nem tudtam figyelni, akárhogy akartam, azt éreztem, hogy majdnem elalszom, olyan fáradt vagyok. Amint abba hagyom a beszédet, lecsukódnak kb. a szemeim, hiába alszok. Ha meg elkezdek beszélni, akkor rengeteget beszélek. Sokszor a barátom szavába vágok, olyankor mindig leállítom magamat, de egyszerűen nem tudok odafigyelni rá...

Nem tudom, hogy ez mitől van.

Mostanában kialvatlan vagyok és stresszes, lehet, hogy attól....fiúk, ti megértenétek, vagy inkább tényleg próbáljam visszafogni magamat?


2014. okt. 9. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég zavaró szokás, még ha egyesek ezt be sem vallják. Sőt, egyenesen zavaró.
2014. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úristen!!!szinte hallom hogy hadarsz!! :D próbáld meg visszafogni magad vagy keress egy nagydumás srácot és dumáljátok túl egymást.
2014. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom hogy régi, sőt ősrégi a kérdés de én nekem nagyon tetszik, sőt aranyosnak tartom amikor egy lány sokat beszél, persze itt nem arra gondolok, hogy folyton a problémáiról beszél stb, és nyafog. Arra gondolok, amikor már annyira mondja, mondja hogy el is fárad benne az annyira aranyos tud lenni :D 19/F Amúgy azóta változás?
2018. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!