Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom barátai kikészítőek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai kikészítőek! Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és úgy érzem egyelőre, hogy ráleltem arra, akit kerestem. (jan1 óta vagyunk együtt)


1 pici (nagy) bökkenő azért van a dologban, hogy ne legyen minden olyan egyszerű természetesen.


A barátai! Már többször is találkoztam velük (kb 5x), de egyszerűen képtelen vagyok velük mit kezdeni mert nagyon zárt , elvont kis közösség.

A problémák:


- én sem vagyok az a túlzott extrovertált ember, de kőkeményen próbálkoztam az ismerkedéssel (én, mint egy vadi új ember a 7 idegen között)


- de nagyon bezárnak egymás felé, nem szólnak hozzám semennyire se, csak furán méregetnek, kinevetnek. Volt, hogy az egyik lány ült mellettem, egyszer csak felém fordult a fejével és elkezdett röhögőgörcsöt kapni... ?! úristen, én nem vagyok ennyire infantilis vagy beteg...


- A barátom viszont szereti őket, ő hozta össze ezt a társaságot valahogy anno.


- A legjobb barátja lány, ő is a társaságban van, naponta leveleznek egymással sokat sokat, azt mondta, olyan testvéri kapcsolat alakult ki köztük, lelki társa lett.


- egy másik lánnyal(aki orosz-vietnámi) a társaságban meg már saját, egyedi nyelven beszélnek.


- de én egyszerűen rosszul érzem magam köztük, mert nagyon furák. Meg merem kockáztatni hogy van, aki egy kicsit zakkant is.


Szóval én már elégszer próbálkoztam ahhoz, hogy most már ne legyen kedvem többször, mert szerintem nekik is kellene valamit nyitni. De mivel ez nincs meg én kihátrálok minden közös programból. Minek legyek olyanokkal, akiktől nagyon rosszul vagyok?


Finoman beszéltem már erről a barátommal, mondtam neki, hogy nagyon szar érzés, hogy csak odatesz úgymond közéjük és várja mi fog történni. Egyáltalán nem segít.


Ő szervezett egy programot, egy egész napos túrázást (nem vagyok túraember) velük, úgyhogy visszamondtam.Egyszerűen nem szeretem őket. Pláne egész napra.. Sok!



Mi legyen így? Persze bántó biztos neki, de tényleg patt-helyzet. (Amúgy egy másik lány is ugyanezt mondta erről a társaságról, amit én, ővele 6 év után kezdtek el valahogy beszélni, de neki még be is szóltak sokszor.. )


:(



#barát #idegesítő #kiközösítés #szerelmem barátai #infantilisek
2014. szept. 3. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező velük barátkozni, vagy igen?
2014. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Megnézném ezt a társaságot xD

Mi ez valami szekta?

Szerintem picit eltúlzod, vagy nem picit :D

2014. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát a barátom elvárná... Sőt.. erőszakosan kérleli mindig hogy menjek közös hajnalig tartó csendes szobábanülős programra (ami általában katasztrófa nekem). Aztán ha lemondom, akkor megsértődik, csalódik. Nem érzi át. Meg mégis csak a barátai, mindig ez jár a fejemben. Ha őt választottam akkor valahogy muszáj lenne valamit kezdeni velük. Viszont nem megy, gúnyos betonfalakba ütközöm, és ezért feladtam. : (
2014. szept. 3. 10:38
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy társaság, ami befogadott ugyan, de nagyon introvertált. Egy-másfél év alatt eljutottunk oda, hogy az egyikükkel beszélek :)

Szerintem nem kötelező ezekre a programokra menned, ha pedig mész, akkor foglalkozz a barátoddal. Mindenképpen mondd neki mi a probléma.

2014. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy szekta :D inkább hagyományőrzők, akik szeretik a steampunk stílust, az íjászkodást, nomád hobbikat, túrázást, középkori kardozást. alkoholellenesek.
2014. szept. 3. 10:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a barátodnak mit érzel. Mert így neki csak az jön le, hogy nem akarsz a barátaival találkozni. Beszéljétek meg kérd, hogy segítsen, vagy találkozzatok mondjuk csak 3asba a legjobb barátnőjével vagy csak te kettesbe vele. Ha már őt "becserkészed" legalább 1 valaki lesz akivel tudsz jót beszélgetni a közös programokon. Egyébként ő hogyan áll a te barátaidhoz?
2014. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dettó a szitu, de én ezt úgy oldottam meg h egyszerűen nem megyek akkor vele, amikor velük lesz, vagy nagyon ritkán de akkor is min. 3 martini kell, h ne érezzem magam hülyén.. az én pasim haverjai is nagyképűek és 2 értelmes mondatot nem tudnak velem összehozni :( undorító... de mi nemsokára tervezünk lelépni, úgyhogy szerintem majd lesznek új, közös barátaink..
2014. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

menj el vigyél egy jó könyvet ami lehet jókat nevetni és vonulj félre


a kirándulást mond le felesleges ezen stresszelned magad

ellenben te is várd el h ö is mindig elmenjen a te és a barátaid programjára !

2014. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

1. megoldás - beszélsz a barátoddal s megérteted vele h ez számodra kínzás azzal a társasággal "mulatni"


2. megoldás - feltéve ha az első nem működik - elkezdesz úgy viselkedni a társaságba, hogy legközelebb a barátod ne akarja h vele menj. Kezdj el röhögni te is és menperegj a földön újjal mutogatva mindenkire. Vigyél egy piros gombot tedd mások arca elé és nyomd meg robbanáshangot utánozva. Egyél úgy, hogy lehetőleg melleted egy malac úri módon egyen. Kezdj el hangosan énekelni majd kezdj el táncolni saját magaddal. Puszilgasd s ölelgesd végig a társaságot amikor találkozol velül s amikor elbúcsúzol, de úgy mintha olyan nagyon jóba lennétek s ezer éve nem láttátok egymást, öleld meg őket stb. Kérj kölcsön egy kisbabát és sírasd meg, kezd el szoptatni és tedd tisztában az asztalukon. Egyél sok paszújt és fingd össze magad közöttük. Vegyél 10l tejet ajándékba, öntsd bele egy vederbe s mond h jó friss mert most fejted, finom kecsketej. Nézd meg oroszul, vagy nem tudom milyen nyelven beszélnek, hogy hogy mondják néhány csúnyaszónak mejd mintha kedvességből mondogatnád mond nekik s dicsekedj h te is tudod a nyelvet, aztán is folytasd miután megkérnek h ne mondogasd. Idd meg az italikat. Tegyél hashajtót és/vagy altatót az italukba. Mikor ott vagy kezd el kitakarítani a házat. Mássz rá a barátodra és kezd el levetkeztetni STB


Még sorolhatnám mikkel tudod megutáltatni magad velük, de szerintem vagy te olyan kreatív h kitalálj még dolgokat, remélem segítettem :D

2014. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
utolsó, kezdek félni h te milyen ember lehetsz :DDD
2014. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!