Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a mosolygás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a mosolygás a mindennapi életben a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdésnek hat, de én például nagyon nem szoktam mosolyogni nevetni meg nagy ritkán egy-egy poénon filmekben sorozatokban, de az se valami őszinte.

Nincs is konkrét kérdésem, csak érdeklődöm ki mennyire tartja fontosnak a mosolygást és a nevetést.



#kapcsolat #mosolygás #éjjelvan0válaszérzkezikmajd
2014. okt. 10. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontosnak tartom.
2014. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
De egy élettelen szánalmas ember vagy te...
2014. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha őszintén jön, akkor szerintem elég fontos, mert ez is visszajelzés. Ha már nincs is kedved ok nélkül rámosolyogni a másikra, csak mert ránézel és eszedbe jut hogy mennyire szép és miket meg nem tett már érted, ott már látszik hogy kicsit másképp tekintesz rá mint az "első időkben".

Úgyhogy visszajelzésnek tényleg nagyon jó.

Ha nem jön őszintén, akkor ott baj van, egy kapcsolatnak szerintem fel kellene dobnia annyira, hogy ez menjen.

2014. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Irigylem az intelligenciádat, hogy ezt ennyiből meg tudtad állapítani.

2014. okt. 10. 00:57
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Évek ota itt vagy...
2014. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint te is.

És ??


Fáj ez neked bogaram :)?

2014. okt. 10. 01:07
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
MIB3 ban J mikor mutasa K hogy mosolyog na az a jelenet Oscar díjas
2014. okt. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a fontos, hogy ne játssza meg magát a lány. Ha nincs kedve mosolyogni, akkor ne vihogjon, ha meg jó kedve van, akkor ne fogja vissza magát.
2014. okt. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így szeretett beléd a párod akkor úgy vagy tökéletes :)
2014. okt. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!