Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék őszintén szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék őszintén szeretni? 22/N

Figyelt kérdés
Én is vágyok a szerelemre, mint mindenki más, csak az a baj, hogy úgy érzem néha képtelen vagyok rá. Egy zárkózott, félénk, határozatlan és rendkívül érzékeny lány vagyok, aki szerethető . Már régóta vágyok valakire, aki türelmes, kitartó, törődő, kicsit érzékeny, jó lelkű, de egyben érett, határozott, magabiztos, vicces, akit tiszta szívből tudnék szeretni és aki elfogad olyannak amilyen vagyok. Aki mellett merek önmagam lenni és bármit el tudok neki mondani félelem nélkül. Akibe teljes mértékben meg tudnék bízni, mert érzem, hogy hűséges hozzám és nem lennék féltékeny. Szóval, akivel lehet jövőt tervezni.
2014. okt. 10. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érdekes, hogy mindig csak a legtökéletesebb tulajdonságokat tudja leírni mindenki. Azt, hogy milyen hibákat tudna tolerálni, valahgy mindig kifelejtik...
2014. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most leírtál egy elvárást,egy normális lánynál a szövegben leírtak többsége (nem az összes)a minimum.

Ne,erőltesd,ismerd meg önmagad,fejben is,és élj.

2014. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Leírod, hogy zárkózott, félénk és érzékeny vagy, gondolom ezek gátolnák meg, hogy szeress. De nem, mert utána felsorolsz mindenféle tulajdonságot, hogy te ilyen férfit tudnál igazán szeretni. Szóval akkor mégsincs benned gát, ami a szerelem útjában állna, csak még nem találtad meg az itt jellemzett férfit.
2014. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszinte szeretetre csak sz állatok képesek. Az ember túl intelligens, fejlett ehhez.
2014. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jarj tobbet tarsasagba es legyel nyitott. tudni fogod, hogy kit szeress, ne aggodj emiatt :)
2014. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

keresed a másik feledet aki előtt kinyílhatsz,minden részben

én is csak egy fajta nőt tudnék szeretni


szóval amíg nem találsz olyat amilyenre vágysz addig sehogy.

2014. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyszer szerettem valakit őszintén


hogy lehettem ilyen hülye...

2014. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne rinyálj! Ha olyan pasival fogsz találkozni akkor fogod tudni őszintén szeretni.
2014. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Hehe, én kétszer. Úgyhogy én még nálad is hülyébb voltam. :D
2014. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es jól megröhögtettél.
2014. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!